نمایش 1 - 10 از 51
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
موسسه فناوری جنوا در ایتالیا یک ربات انسان‌نما طراحی کرده‌ که مدعی است ایده‌آل‌ترین خدمتکار خانگی رباتیک خواهد بود.
تشخیص و شناسایی عوامل بیولوژیک به آسانی مقدور نیست و با حواس پنجگانه قابل دریافت نیستند، عوامل بیولوژیک در مقادیر بسیار کم، به مقدار زیاد کشنده می باشند و به راحتی می توان آنها را پنهان کرد و بسادگی منتقل نمود.
پزشک و محقق طب سنتی با بیان اینکه چای نعنا نوشیدنی مناسب در ماه مبارک رمضان است، گفت: باید از خوردن قهوه هنگام سحر پرهیزشود.
از سیف الدوله تا انیس الدوله؛
دوره قاجاریه شاید از نظر بیشتر ما دوره افول ایران و دوره پادشاهان بی‌عرضه و خائن به کشور باشد؛ با این همه می‌توان در بین همین سلسله هم چهره هایی مملکت‌دوست و بادرایت پیدا کرد.
در سفر به خراسان‌جنوبی چشمه‌های درمانی را فراموش نکنیم
خراسان جنوبی داری چشمه‌‌ها و آبگرم‌‌های معدنی بسیاری است که دارای خواص درمانی مفید بوده، به طوری که باعث جذب گردشگران به این مناطق شده است.
یک متخصص مغز و اعصاب گفت:مطالعه، آموزش، ورزش، رژیم غذایی مناسب و نکشیدن سیگار ازجمله راهکارهای ساده اما مهم برای داشتن مغزی سالم است.
با بهترین دانشگاههای کوچک دنیا آشنا شوید
براساس رتبه بندی تایمز؛
نظام رتبه‌بندی تایمز بهترین دانشگاه‌های کوچک جهان را معرفی کرد در این رتبه‌بندی تعداد ۲۰ دانشگاه کوچک معرفی شده اند.
 در هنگام حمله قلبی چه باید کرد؟
هنگام حمله قلبی و پیش از دست دادن هوشیاری، شما فقط 10 ثانیه وقت دارید تا واکنش مناسب را نشان دهید. آلودگی هوا و مشکلات دیگر احتمال حملات قلبی را به مراتب افزایش می‌دهد.
چگونه با دیابت بهتر زندگی کنیم؟
میزان مصرف روغن‌های جامد و چربی را در رژیم غذایی خود محدود کنید و در برنامه غذایی خود تا حد امکان از روغن زیتون استفاده کنید. هرگز با شکم خالی و گرسنه، ورزش یا پیاده‌روی نکنید.
 پیتزاخورها بدانند که ...
دانشجوپرس,پیتزا
از همان 300 سال پیش كه نخستین پیتزاها با طعم‌هایی متفاوت وارد بازار خوردنی‌های جهان شد،هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد كه پای این محبوبیت سر هر كوچه و خیابان باز شود،حتی در سفره ما ایرانی‌ها كه به غذاهای اصیل و طعم و عطرش معروف است.

صفحه‌ها