نمایش 1 - 10 از 167
گزارش/
جمعی از دانشجویان دختر دانشگاه بیرجند شب گذشته با مادر شهید حمید رضا مساح دیدار و گفتگو کردند.
قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی بالاخره پس از سال ها انتظار اهالی علم و دانشگاهیان در دولت دوازدهم ابلاغ شد.
گزارش/
افزایش خودکشی در بین دانشجویان در چند سال گذشته زنگ خطر را برای سرمایه های علمی جامعه به صدا در آورده است. از این رو ضروری است آسیب شناسی این مساله برپایه محرک های فردی و اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد.
گزارش/
سورپرایز ویژه برنامه سردار امیرعلی حاجی‌زاده است. فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.
گزارش/
می‌گویند تاریخ تکرار می‌شود. حالا بیشتر از یک دهه از مذاکرات سعدآباد گذشته؛ بازهم حسن روحانی باز هم محمد جواد ظریف. اروپایی‌ها آیا می‌توانند باز هم کلاه پروفسرهای دیپلماسی مملکت را بردارند؟
در مناظره دانشگاه بیرجند چه گذشت؟؟
شب گذشته مناظره میان نمایندگان ستادهای حجت الاسلام روحانی، حجت الاسلام رئیسی وقالیباف در دانشگاه بیرجند برگزار شد که این جلسه حاشیه هایی از جمله برخورد های گازانبری توسط ریاست دانشگاه به دلیل شعار مرگ بر آمریکا توسط دانشجوی خانم همراه بود.
مراسم پر فیض اعتکاف، از سحرگاه 13 رجب آغاز شده و معتکفین اکنون در لحظات ناب و پایانی روزهای عاشقی به سر می برند.
گزارش خبری/
در شرايط کنوني که با مسائلي نظير تغيير نسل ها، نياز روز افزون نسل جوان به ارزشهاي متعالي اسلامي در جهت پيمودن مسير پيشرفت همه جانبه و تحقق تمدن عظيم اسلامي، تهاجم فرهنگي دشمنان و تلاش مذبوحانه ايادي داخلي آنان در جهت جدائي آينده سازان کشور از ارزشهاي والاي انقلاب اسلامي مواجهيم، ترويج فرهنگ شهادت و ايثار به عنوان والاترين ميراث انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس وظيفه‌اي است كه بر عهده همه دلسوزان نظام مي باشد.
گزارش خبری از دانشگاه صنعتی و دانشکده کشاورزی بیرجند/
کم کم انتظار به پایان می رسد و دانشجویان برای استقبال از شهدای گمنام سر از پا نمی شناسند، آنها در اقدامی جهادی و خودجوش ستاد استقبال تشکیل داده و فضای دانشگاه را برای میزبانی از مسافران بهشتی مهیا می کنند.
گزارش آلمان‌ها از ستاره ایرانی روستوف
سایت ورزشی آلمانی از احتمال حضور سعید عزت‌اللهی در بوندس‌لیگای آلمان و تیم هامبورگ خبر داد

صفحه‌ها