نشر خبر

گزارش تصویری

آخرین عناوین

اخبار ویژه

هواپیمای عبوری ترکیه به کوه‌های چهارمحال و بختیاری برخورد کرد
عضو هیات علمی گروه جامعه شناسی دانشگاه بیرجند گفت: چهارشنبه سوری به عنوان یک عنصر فرهنگی ریشه دار باید مدیریت شود و حین برگزاری آن عقاید و ارزش های اسلامی و ملی خود را تبلیغ کنیم.
جشنواره استانی اسوه های صبر و استقامت، 17 اسفند در بیرجند برگزار می شود.
دانشگاه ادیان و مذاهب در نمایشگاه بین‌المللی آموزش عالی اوراسیا در استانبول حضور یافت.
طرح سلامت نوروزی از امروز در خراسان جنوبی آغاز شد.
رئیس پلیس پایتخت:
رئیس پلیس پایتخت ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی با دستگاه قضایی برای التیام روحی خانواده‌های شهدای جنایت خیابان پاسداران، عامل این جنایت تا پایان سال به دار مجازات آویخته شود.
مدیرعامل سازمان انتقال خون:
مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور گفت: یکی از کمبود‌های فصلی که هر سال تکرار می‌شود، اسفند ماه است.
روایت دانشجویی/
تا اوایل ترم دو، همه چیز عادی پیش می‌رفت. بچه غول همچنان درس‌خوان بود. البته نه آن‌قدر‌ها که به وسعتش افزوده شود. دو-سه کیلویی هم کم کرده بود.
معاون وزیر خبر داد:
معاون پژوهشی وزیر علوم در خصوص بیکاری فارغ التحصیلان با توجه به تحصیلات آنان گفت: نرخ بیکاری دانش آموختگان دانشگاهی ۱۸.۵ درصد بوده که این میزان از نرخ عمومی بیکاری بیشتر اعلام شده است.
قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: خیران در چهار سال اخیر ساخت 650 هزار مترمربع از طرح های عمرانی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی را انجام داده اند.
وزیر علوم:
وزیر علوم گفت: این وزارت‌خانه مبنی‌بر ماموریت‌های خود، هیچ مسئولیتی در فراهم‌کردن اشتغال فارغ‌التحصیلان ندارد ولی بر این باوریم که باید دانش آموختگان‌مان را با فضای کسب و کارهای بیرون و جدید آشنا کنیم.
ششمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی کشور روز سه شنبه با پایان مرحله کشوری خاتمه یافت که تیم دانشجویی کاپا از استان فارس به عنوان برگزیده این دوره توسط هیات داوران انتخاب و اولین نشان خواجه نصیرالدین طوسی اهدایی این مسابقات به این تیم تعلق گرفت.
رئیس مرکز مشاوره سازمان امور دانشجویان از تدوین دستورالعملی ویژه دانشجویان با نیازهای خاص خبر داد.
رهبر انقلاب در پیامی:
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره ۱۴ هزار شهید جامعه کارگری کشور که در تاریخ ۱۶ بهمن ۹۶ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش منتشر شد.
حدود 4 سال از غلط‌ترین اقدام وزارت علوم به فرموده مقام معظم رهبری می‌گذرد و دانشجویان بورسیه که امید به گفته‌های وزیر علوم دولت دوازدهم داشتند بین ضد و نقیض‌های وزیر و معاونش همچنان سرگردانند.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: وجود آسیب‌های اجتماعی غیرقابل‌انکار است و متأسفانه فضای مجازی به این آسیب‌ها دامن زده است.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی گفت: از جمله فواید مناظرات دانشجویی، امید آفرینی است و این مهم در سرنوشت جامعه نقش اساسی دارد.
معاون سازمان امور دانشجویان :
معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از افزایش تعداد مشروطیها در ارشد خبر داد و گفت: مسائل تحصیلی به دلیل قوانین افزایش یافته است.
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور از اختصاص شرایط ویژه برای ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان بدهکار مقطع کارشناسی خبر داد.
معاون مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور گفت: ارتباط موثر دانشگاه و صنعت، کلید رشد علمی و تسریع در آهنگ توسعه است و جشنواره های علمی در این دانشگاه با هدف تقویت تعامل این بخش ها برپا می شود.
نخستین همایش علمی «امید اجتماعی در ایران» به همت یک موسسه مردم نهاد از فردا (دوشنبه) به مدت دو روز در محل دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.
با توجه به صحبت های اخیر رهبر انقلاب و هشدار ایشان نسبت به خطر ارتجاع و کم کاری های صورت گرفته در زمینه عدالت، دیگر پذیرفته نیست که ...
روحانی در اختتامیه جشنواره بین‌المللی خوارزمی:
رئیس‌جمهور با بیان اینکه در برخی فناوری‌های نو قابل رقابت با کشور‌های پیشرفته‌ایم، گفت: محیط مساعد و آزاد برای پژوهش در دانشگاه‌ها، ضرورت پیشرفت علمی است.
معاون وزیر علوم:
معاون وزیر علوم بر افزایش نشاط، حمایت از توده های دانشجویی، توجه به دانشجویان بی بضاعت و اشاعه شادی‌های مشروع در دانشگاه ها تاکید کرد.
برای سال ۹۷؛
سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: شیوه برگزاری مصاحبه دوره دکتری این دانشگاه برای سال ۹۷ تغییر کرده است.