نشر خبر

گزارش تصویری

آخرین عناوین

اخبار ویژه

با هدف معرفی یافته‌های علمی و دانشگاهی؛
معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی از برگزاری همایش ملی «عناب»، اردیبهشت ۹۸ با هدف معرفی این میوه، خواص و کاربرد‌های آن در سطح ملی خبر داد.
در واکنش به لوایح پالرمو و CFT؛
تصویب لوایح استعماری همچون CFT و پالرمو که مصداق بارز خود تحریمی هستند، جایگاهی ندارد/در راستای شفاف سازی، رأی خود را به طور صریح و واضح در رسانه ها اعلام کنید.
در اعتراض به لوایح استعماری مرتبط با FATF؛
ظهر دیروز جمعی از دانشجویان دانشگاه بیرجند وصنعتی علیه تصویب لوایح استعماری پالرمو و CFT تجمع کردند.
طی نامه‌ای مطرح شد
بسیج دانشجویی خراسان جنوبی طی نامه‌ای از شهردار بیرجند برای پاسخگویی بی‌واسطه به مردم در مصلی نماز جمعه بیرجند دعوت کرد.
گزارش تصویری؛
بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند با برپایی غرفه ای در مسیر راهپیمایی 22 بهمن بیرجند اقدام به خدمات رسانی به مردم همیشه در صحنه بیرجند کردند.
به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی؛
صبح امروز تریبون آزادی با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان فردوس برگزار شد.
سرپرست دانشگاه‌ آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی:
سرپرست دانشگاه‌ آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: بررسی نتایج اردوهای جهادی همواره نشان داده که این اردوها مهم‌ترین و تاثیر‌گذاریترین اقدام فرهنگی از سوی دانشگاه‌ها است و آثار بسیار مثبتی به همراه دارد.
سرپرست دانشگاه‌ آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی:
سرپرست دانشگاه‌ آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: بررسی نتایج اردوهای جهادی همواره نشان داده که این اردوها مهم‌ترین و تاثیر‌گذاریترین اقدام فرهنگی از سوی دانشگاه‌ها است و آثار بسیار مثبتی به همراه دارد.
گزارش تصویری؛
پانزده دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با سفر به ده روستای شهرستان سربیشه، به مردم این مناطق خدمات رسانی می کنند.
گزارش تصویری؛
بسیج دانشجویی شهرستان طبس روز گذشته مسابقه ای به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار کرد.
گزارش تصویری؛
صبح امروز بسیج دانشجویی شهرستان فردوس جشن انقلاب را باموضوع جوان انقلابی برگزار کرد.
گزارش تصویری؛
غرفه بسیج دانشجویی شهرستان فردوس در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی این شهرستان همزمان با افتتاح این نمایشگاه شروع به کار کرد.
گزارش تصویری
به همت شورای تبیین بسیج دانشجویی خراسان جنوبی برگزار شد.
هواپیمای عبوری ترکیه به کوه‌های چهارمحال و بختیاری برخورد کرد
عضو هیات علمی گروه جامعه شناسی دانشگاه بیرجند گفت: چهارشنبه سوری به عنوان یک عنصر فرهنگی ریشه دار باید مدیریت شود و حین برگزاری آن عقاید و ارزش های اسلامی و ملی خود را تبلیغ کنیم.
جشنواره استانی اسوه های صبر و استقامت، 17 اسفند در بیرجند برگزار می شود.
دانشگاه ادیان و مذاهب در نمایشگاه بین‌المللی آموزش عالی اوراسیا در استانبول حضور یافت.
طرح سلامت نوروزی از امروز در خراسان جنوبی آغاز شد.
رئیس پلیس پایتخت:
رئیس پلیس پایتخت ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی با دستگاه قضایی برای التیام روحی خانواده‌های شهدای جنایت خیابان پاسداران، عامل این جنایت تا پایان سال به دار مجازات آویخته شود.
مدیرعامل سازمان انتقال خون:
مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور گفت: یکی از کمبود‌های فصلی که هر سال تکرار می‌شود، اسفند ماه است.
روایت دانشجویی/
تا اوایل ترم دو، همه چیز عادی پیش می‌رفت. بچه غول همچنان درس‌خوان بود. البته نه آن‌قدر‌ها که به وسعتش افزوده شود. دو-سه کیلویی هم کم کرده بود.
معاون وزیر خبر داد:
معاون پژوهشی وزیر علوم در خصوص بیکاری فارغ التحصیلان با توجه به تحصیلات آنان گفت: نرخ بیکاری دانش آموختگان دانشگاهی ۱۸.۵ درصد بوده که این میزان از نرخ عمومی بیکاری بیشتر اعلام شده است.
قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: خیران در چهار سال اخیر ساخت 650 هزار مترمربع از طرح های عمرانی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی را انجام داده اند.
وزیر علوم:
وزیر علوم گفت: این وزارت‌خانه مبنی‌بر ماموریت‌های خود، هیچ مسئولیتی در فراهم‌کردن اشتغال فارغ‌التحصیلان ندارد ولی بر این باوریم که باید دانش آموختگان‌مان را با فضای کسب و کارهای بیرون و جدید آشنا کنیم.