نشر خبر

گزارش تصویری

همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه صنعتی بیرجند
توزيع سبد كالا در شيراز

آخرین عناوین

اخبار ویژه

تقویت جریان انقلابی و شعار ما می‌توانیم دستاورد‌های مضاعفی نصیب کشور می‌کند/ غفلت از ظرفیت داخلی از آسیب‌های نگاه به خارج است
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: باتوجه به جریان انقلابی و حرکت بسیار ارزشمند از این هم بیشتر می‌توان دستاورد‌های گوناگون و تأثیرگذارتری داشته باشیم که قطعا اگر در جهت تقویت این حرکت و شعار ما می‌توانیم ارزشمند تلاش کنیم دستاورد‌های مضاعفی نصیب خواهد شد.
در واکنش به لوایح پالرمو و CFT؛
تصویب لوایح استعماری همچون CFT و پالرمو که مصداق بارز خود تحریمی هستند، جایگاهی ندارد/در راستای شفاف سازی، رأی خود را به طور صریح و واضح در رسانه ها اعلام کنید.
در راستای مهارت‌آموزی دانشجویان؛
کافه کارآفرینی دانشگاه بیرجند با هدف پرورش دانشجوی کارآفرین و ماهر افتتاح شد.
بیانیه دانشجویان انقلابی دانشگاه های استان خراسان جنوبی در نقد عملکرد وزارت راه و شهرسازی
جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه های استان خراسان جنوبی در نقد عملکرد وزارت راه و شهرسازی بیانیه ای صادر کردند.
بیانیه اساتید انقلابی دانشگاه های استان خراسان جنوبی در نقد عملکرد اقتصادی دولت
جمعی از اساتید انقلابی دانشگاه های استان خراسان جنوبی در نقد عملکرد اقتصادی دولت بیانیه ای صادر کردند.
بر اساس انعقاد یک تفاهم نامه؛
بر اساس انعقاد تفاهم نامه ای بین وزارت علوم و سازمان فنی و حرفه ای طرح ملی توانمند سازی فارغ التحصیلان دانشگاهی اجرا می شود.
بیکاری از مشکلات اساسی جامعه ما است که رفع شدن خیلی از آسیب های اجتماعی به میزان اشتغال جامعه بستگی دارد. برای نیل به افزایش اشتغال در جامعه راهی جز توانمندسازی و مهارت آموزی افراد جامعه متصور نیست.
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس:
حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه در بحث پاداش خدمت بازنشستگان نیز برای حداکثر پاداش سقفی معین شد تا شاهد پاداش‌های زیاد نباشیم، گفت: مصوب شد حداکثر پاداش پایان خدمت نباید بیشتر از ۷ برابر حداقل باشد و این موضوع نیز در راستای عدالت اجتماعی بود.
یزدان مهر خبر داد
مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان از پایان طرح بخشودگی جرایم بدهکاران به این صندوق تا تا ساعت ۲۴ امشب پنجم اسفند ماه خبر داد.
غلامی در جشنواره خوارزمی:
وزیر علوم گفت: صادرات محصولات فناورانه در سال پیش رو از 230 میلیون دلار فراتر خواهد رفت.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس:
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه ها باید با تولید مبانی فکری به عنوان پشتوانه علمی، مهمترین مرکز پشتیبانی در توسعه صنعت و ارائه خدمات باشند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با رد رویکرد انفعالی در برابر فناوری های روز دنیا، از همه متخصصان برای طراحی نخستین ارز دیجیتال کشور دعوت کرد.
با گذشت چند ماه از انتخابات که در آن مدیران دولتی بر لزوم پاسخگویی تاکید داشتند، مسئولین اقتصادی به طور مکرر دعوت و درخواست دانشجویان را رد می‌کنند و حاضر نیستند پاسخگوی سوال‌‌های آن‌ها باشند.
مدیرعامل بنیاد حامیان علم و فناوری ایران:
مدیرعامل بنیاد حامیان علم و فناوری ایران گفت: سرمایه گذاری در حوزه علم و فناوری پایدارترین و اصولی ترین شیوه برای رفع مشکلات، ارتقای سطح زندگی و اشتغال است و تأثیر شگرفی بر اعتلای فرهنگ عمومی و علمی کشور دارد.
یادداشت/رسول هادی‌پور
معاون طرح و برنامه سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور طی یادداشتی با اشاره‌ای گذرا به فرصت‌ها و تهدیدات چهار دهه گذشته انقلاب اسلامی سال‌های پیش رو را فرصتی برای بلوغ انقلاب دانست.
به دنبال رای جدید دیوان عدالت اداری مبنی بر بازگشت تعرفه‌های واردات خودرو به حالت قبل و مقاومت وزارت صنعت در نپذیرفتن این رای، بازار خودروهای وارداتی ...
معاون دانشگاه خبر داد؛
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور از ارائه تسهیلات ویژه ثبت نام برای پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد فراگیر خبر داد.
با امضای تفاهم نامه انجام شد؛
دانشگاه علمی کاربردی و مرکز نشر دانشگاهی با هدف تدوین متون آموزشی تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.
دانشگاه صنعتی امیرکبیر نسبت به کلاهبرداری مالی از کارکنان و اساتید این دانشگاه هشدار داد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: طرح بخشودگی جرایم بدهکاران به صندوق رفاه دانشجویان که به مناسبت دهه مبارک فجر آغاز شده بود به دلیل استقبال گسترده دانش آموختگان تا پنجم اسفند تمدید شد.
معاون وزیر علوم:
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: گردش مالی 228 مرکز رشد و پارک های علم و فناوری کشور در سال جاری معادل 30 هزار میلیارد ریال است.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: معاون وزیر نیرو قول داده است که اولین استان که این طرح اجرا شود خراسان جنوبی است و انشالله از اواسط اسفند با توجه به شرایط این طرح قابل انجام است.
نایب دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند:
نایب دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند بیان داشت: دشمن در گذشته از حربه های فرهنگی و امروزه بیشتر اقتصادی استفاده می کند، اما کمتر کسی از آن ها می داند که نظام ما یعنی مردم و مردم یعنی نظام و این در هیچ جای دنیا دیده نشده و نمی شود.
اعتراضی که به ثمر نشست؛
بنابراین می‌توان با قطعیت گفت که اعتراض دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی پیرامون نرخ‌های ابلاغ‌شده در ابتدای سال تحصیلی، بجا بوده و شاید مسئولان وزارت بهداشت باید زودتر از این به این اعتراضات رسیدگی و نرخ‌ها را تعدیل می‌کردند.
وزیر علوم مطرح کرد:
منصور غلامی درجلسه هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان گفت: ر ارائه خدمات تغذیه حتما متناسب با سبک و سلیقه‌های دانشجویان حال حاضر، یک نوآوری و تغییر رویکردی ایجاد شود.