نشر خبر

گزارش تصویری

آخرین عناوین

اخبار ویژه

به همت بسیج دانشجویی پیام‌نور بیرجند؛
مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی پیام‌نور بیرجند از تولید نرم افزار موبایلی ویژه راهیان نور به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه خبر داد.
مسئول بسیج دانشجوی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج دانشجوی خراسان جنوبی از اعزام کاروان راهیان نور دانشجویی از 10 اسفند ماه خبرداد و گفت: در مجموع بیش ازهزار و 200 دانشجو درسه بازه زمانی پنج روزه در قالب کاروان های خواهر و برادر تا 25 اسفند به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.
رونمایی از اپلیکیشن معراج؛
اپلیکیشن اندروید معراج حاصل تلاش مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیرجند می باشد که قابل استفاده برای تمام زائران راهیان نور در سراسر کشور می باشد
سازنده در گفتگو با دانشجو پرس:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بیرجند گفت: برنامه اردوی راهیان نور از نیمه دوم اسفند و در دو گروه ۴۴ نفره خواهران و آقایان برگزار می‌شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند مطرح کرد؛
«دانیال مدبرعزیزی» با اشاره به اینکه بهترین راه‌ مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن اردوهای راهیان نور است، گفت: همکاری مسئولان دانشگاهی در برگزاری اردوی راهیان نور ضعیف است.
ششمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی کشور روز سه شنبه با پایان مرحله کشوری خاتمه یافت که تیم دانشجویی کاپا از استان فارس به عنوان برگزیده این دوره توسط هیات داوران انتخاب و اولین نشان خواجه نصیرالدین طوسی اهدایی این مسابقات به این تیم تعلق گرفت.
مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب حیفا/روایتی داستانی از شکل گیری داعش
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های خراسان جنوبی خبر داد
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های خراسان جنوبی گفت: کتاب حیفا هم در عرصه سیاسی پیام ویژه‌ای برای جامعه دارد و هم ذهن جامعه بیشتر به امر کتابخوانی معطوف شود و این کتاب در زمینه چگونه شکل گیری داعش در عراق براساس اسناد موساد است که توسط حزب الله لبنان جمع آوری شده است.
همزمان با هفتمین روز از دهه فجر نمایشگاه آثار تصویری آسیب‌های اجتماعی در دانشگاه بیرجند افتتاح شد.
پیام رهبر انقلاب به مستندسازان:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مستندسازان فرمودند: هنر شما قادر است با استناد به واقعیات، سرچشمه‌ی امید و شوق و حرکت باشد.با سرافراشته‌، زبان و عمل نشان دهید که مومن و انقلابی‌اید.
رییس جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی:
رییس جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی گفت: ایجاد حس نشاط اجتماعی در برنامه‌های دهه فجر دانشگاه‌ها باید مورد توجه قرار گیرد.
جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، برای گروه های مختلف برگزار می شود که دانشجویان یکی از گروهای مخاطب این جشنواره هستند.
دبیر ستاد ازدواج های دانشجویی خراسان جنوبی گفت: سال گذشته 722 زوج دانشجو در سامانه ازدواج دانشجویی از این استان ثبت نام کردند.
به همت بسیج دانشجویی خراسان جنوبی؛
سومین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در پنج بخش برگزار خواهد شد.
مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی :
مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی از حضور دانشجویان صنایع دستی پیام نور فردوس در نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی خراسان جنوبی خبر داد.
شب گذشته اختتامیه اولین جشنواره شعر دانشجویی شعر خاوران در محل تالار ولایت دانشگاه بیرجند برگزار شد.
دانشجویان 10 دانشگاه خراسان جنوبی در جشنواره شعر دانشجویی خاوران رقابت کردند که از آثار برتر، 11 آذر در دانشگاه بیرجند قدردانی می شود.
استاندار خراسان جنوبی شامگاه (۲۱ مهر) بدون هیچگونه تشریفات اداری و رسانه ای به بازدید از تک تک غرفه های یازدهمین نمایشگاه کتاب خراسان جنوبی پرداخت.
عبدالحمید قدیریان در گفت‌و‌گوی تفصیلی:
قدیریان می‌گوید: خلق یک اثر هنری بهانه‌ای است تا در فضای شناخت کلیات و جزئیات عالمی سیر کنم خصوصاً مطالبی که حضور فضای آسمانی را در زندگی ما پررنگ می‌کند و ما را از ناامیدی و خمودگی خارج می­‌سازد، برایم قیمتی است.
تاکنون در حدود500 تیم دانشجویی از دانشگاه های سراسر کشور برای شرکت در مسابقات ملی مناظره دانشجویی ثبت نام کرده اند.
در حاشیه اجلاس سراسری مدیران دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای
مسئولان دانشگاه فنی و حرفه‌ای در حاشیه اجلاس سراسری مدیران این دانشگاه از خانواده شهید تهرانی مقدم تقدیر کردند.
سرمایه ای به نام « طرح ولایت»؛
از حس خوبش برایم می گوید، اینکه در گذشته خیلی مقید به نماز اول وقت نبوده است اما یک دوره دانشجویی تلنگری در وجودش زده تا به نماز اول وقت توجه ویژه ای داشته باشد...
در اولین شب بداهه نوازی کیهان کلهر و رامبراندت تریو/
در اولین شب از بداهه نوازی های کیهان کلهر و رامبراندت تریو در تالار وزارت کشور که با استقبال گسترده علاقمندان به موسیقی بی کلام مواجه شده بود سازهای غربی و شرقی هماهنگ قطعات زیبایی را اجرا کردند.
سرپرست بنیاد نخبگان خراسان‌جنوبی گفت: بنیاد نخبگان خراسان‌جنوبی، اردوی جهادی علمی- هنری "شهید حججی" را برگزار می‌کند
بازنشر/گفتگوی نسیم قاین با زهرا کاوه:
زهراکاوه گفت:شاید درک گرمای آغوش پدر برایم سخت باشد اما درک حضور معنوی اش در تک تک مراحل زندگیم به قدری برایم واضح است که شاید کمتر کسی توانسته باشد اینطور پدرش را درک کند.

مصاحبه و گفتگو