نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30579  |  
تاریخ انتشار : 1396-07-11 12:59
رئیس دانشگاه پیام نور بیرجند از ارائه تسهیلات دانشجویی به 200 نفر از متقاضیان در سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: دانشجویان ورودی جدید بدون پرداخت شهریه می توانند ثبت نام نمایند.

مهدی ثقفی رئیس دانشگاه پیام نور بیرجند در گفتگو با خبرنگار دانشجو پرس اظهار داشت: دانشجویان از 15 شهریور الی 10 مهرماه فرصت داشتند جهت ثبت درخواست وام از طریق پورتال دانشجویی سامانه صندوق رفاه اقدام نمایند.
 
وی افزود: ثبت درخواست در این سامانه فقط به منزله ثبت مشخصات متقاضی دریافت وام  است و در صورت دریافت اعتبار در اولویت قرار خواهند گرفت.
 
رئیس دانشگاه پیام نور بیرجند از ارائه تسهیلات دانشجویی به 200 نفر از متقاضیان در سال گذشته گفت و اظهار داشت: از این تعداد 40 نفر دانشجوی ارشد و 160 نفر دانشجوی کارشناسی بوده اند.
 

ثقفی از تسهیلات ویژه این دانشگاه برای دانشجویان ورودی جدید خبر داد و گفت: کلیه دانشجویان ورودی جدید در ترم اول تحصیلی خود می توانند بدون پرداخت شهریه ثبت نام کرده و شهریه خود را تا پایان ترم تحصیلی پرداخت نمایند.
 

وی اظهار داشت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید،تسهیلات ویژه ای را برای کلیه دانشجویان و به ویژه دانشجویان ورودی جدید فراهم شده تا این عزیزان با فراغت خاطر بیشتری به عرصه آموزش عالی وارد شده و به تحصیل بپردازند.
انتهای پیام/
 

نظر شما