نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30652  |  
تاریخ انتشار : 1396-07-23 11:13
رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای خراسان جنوبی:
اعمال فشارها برایران برای مذاکره مجدد است/حرفهای ترامپ دلخوشی است برای هم پیاله هایش
رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاههای خراسان جنوبی گفت: دشمن بنا دارد فشار را بر ایران زیاد کند تا شاید تن به مذاکرات مجدد و مباحث موشکی و منطقه ای بنام برجام بدهد ومجددا میان برجام بعدی و تحریم ها –یعنی همان هایی که الان هم وجود دارد- انتخاب کند اما حقیقت اینست که این سخنان سخیف ترامپ وحدت امت شهید پرور ایران را چند برابر کرد و ترامپ باید این آرزورا بگورببرد.

حجه الاسلام محمدعلی جعفری رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاههای خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار دانشجوپرس، اظهار کرد: ترامپ بنام برجام برتبل زیاده خواهی خود دمیده و خواستار امتیازات بیشتری می باشد.

 

 

وی با بیان اینکه ترامپ بدون هیچ دلیلی پای بندی ایران را به برجام نادیده گرفت و توافق را در اختیار کنگره قرار داد، گفت: دشمن بنا دارد فشاررا بر ایران زیاد کند تا شاید تن به مذاکرات مجدد و مباحث موشکی و منطقه ای بنام برجام بدهد ومجددا میان برجام بعدی و تحریم ها –یعنی همان هایی که الان هم وجود دارد- انتخاب کند اما حقیقت اینست که این سخنان سخیف ترامپ وحدت امت شهید پرور ایران را چند برابر کرد و ترامپ باید این آرزورا بگورببرد.

 

 

مسئول نهاد رهبری دانشگاه بیرجند افزود:  ترامپ باصراحت بسیار گفت اگر کنگره و متحدان اروپایی امریکا با اصلاح برجام بویژه درباره حذف سقف زمانی تعهدات و برنامه موشکی موافقت نکنند، به عنوان رییس جمهور امریکا برجام را لغو خواهد کرد و استفاده‌ی ترامپ از واژه‌ای جعلی به جای نام «خلیج فارس» اگرچه محکوم وحرفی بی اساس است درعین حال نکته‌ای است که برای دلخوشی هم پیاله های خود مطرح کرده است.

 

 

حجه الاسلام جعفری با بیان اینکه اکنون زمان بسیار مهمی در تاریخ ایران اسلامی است، گفت: سوال اساسی و بزرگ این است: آیا راهی را که در 4 سال گذشته رفته ایم و به اینجا رسیده دوباره تکرارخواهد شد؟هرگزچرا که آزموده را دوباره آزمودن خطاست.

 

 

وی افزود: آمریکا برای جلوگیری ازدستیابی ایران به فناوری هسته ای ازهیچ اقدامی فرو گذار نکرده است .ازترور دانشمندان هسته ای گرفته تا خرابکاری های مختلف دیگر مانند طراحی  ونفوذ ویروس استاکس نت برای تخریب فعالیت هسته ای ایران و دیگر اقدامات خصومت آمیزآمریکائیها دراین زمینه می باشد که این خودنیز دلیلی دیگر برای مرگ برآمریکامی باشد.

 

 

انتهای پیام/

نظر شما