نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31502  |  
تاریخ انتشار : 1396-11-12 09:10
مدیر امور دانشجویی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی از فرصت ثبت نام تسهیلات دانشجویی برای نیم سال دوم از اول بهمن ماه لغایت 25فروردین 97 خبر داد.

محمد علی حسن آبادی مدیر امور دانشجویی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار دانشجوپرس در خصوص تسهیلات دانشجویی گفت: در نیم سال اول 97-96 به کلیه دانشجویان متقاضی وام شهریه دانشجویی که در زمان مقرر درخواست وام خود را از طریق سیستم رفاه دانشجویی درخواست داشته اند، تسهیلات اعطا شده است.
 
وی با بیان اینکه مبلغ وام دانشجویان مقطع کارشناسی در هر ترم 300هزارتومان و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد 1150000تومان می باشد، ادامه داد: در مجموع به تعداد حدود 150 نفر دانشجو وام پرداخت شده است و در سطح مراکز واحد های استان حدود 200نفر متقاضی وام داشتیم که به 140 نفر از این عزیزان وام تعلق گرفت و حدود 30درصد به دلیل عدم واریز اعتبار مضاعف از طرف صندوق وزارت علوم به دانشگاه ها این تعداد در نوبت دریافت وام برای نیم سال دوم 97-96 قرار گرفتند.
 
مدیر امور دانشجویی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی با اشاره به اینکه فرصت ثبت نام جهت دریافت وام دانشجویی برای نیم سال دوم از اول بهمن ماه لغایت 25فروردین 97 خواهد بود، گفت: دانشجویان میبایست از طریق سیستم رفاه دانشجویی درخواست وام را تکمیل و به کارشناسان صندوق رفاه مراکز واحد ها مراجعه نمابند.
 

حسن آبادی خاطرنشان کرد: به‌مناسبت ایام دهه‌ی مبارک فجر و با موافقت ریاست صندوق رفاه از تاریخ ۱۲ الی۲۲ بهمن ۹۶  آن‌دسته از بدهکاران به صندوق رفاه که به دلیل عدم پرداخت به‌موقع بدهی، مشمول جریمه‌ی دیرکرد شده‌اند، به‌شرط بازپرداخت کل باقیمانده‌ی بدهی خود مشمول بخشش ۱۰۰ درصد جریمه می‌شوند و دانشجویان برای اقدام در این‌خصوص به سایت صندوق رفاه به نشانی swf.ir قسمت پورتال دانشجویی>> فاز ۲ صندوق رفاه مراجعه نمایند.

نظر شما