نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31570  |  
تاریخ انتشار : 1396-11-23 13:08
نایب دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند:
دشمن از حربه های اقتصادی استفاده می کند/مسئولان بدانند خدمتگزار مردم هستند
نایب دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند بیان داشت: دشمن در گذشته از حربه های فرهنگی و امروزه بیشتر اقتصادی استفاده می کند، اما کمتر کسی از آن ها می داند که نظام ما یعنی مردم و مردم یعنی نظام و این در هیچ جای دنیا دیده نشده و نمی شود.

سجاد استیری در گفت وگو با خبرنگار دانشجوپرس با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن حقیقتا تماشایی بود گفت: کمتر کشوری را سراغ داریم که بزرگ ترین جشن ملی اش بعد از گذشت چهل سال با این عظمت و حضور حداکثری مردم برگزار شود هر سال پر شور تر از سال های قبل باشد.
وی افزود: چهل سال از آغاز انقلاب گذشت و هزاران اتفاق رخ داد، چه کسی است که نداند در این چهل سال دشمن هر حربه ای توانست به کار بست تا مردم را که رکن اصلی این انقلاب هستند از آن حذف کند.
نایب دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند بیان داشت: دشمن در گذشته از حربه های فرهنگی و امروزه بیشتر اقتصادی استفاده می کند، اما کمتر کسی از آن ها می داند که نظام ما یعنی مردم و مردم یعنی نظام و این در هیچ جای دنیا دیده نشده و نمی شود.
استیری با بیان اینکه دهه فجر امسال از آن روی تماشایی تر بود که از سوی بد خواهان گمان می رفت که مردم کمتر حضور داشته باشند، گفت: فشار اقتصادی که حقیقتا سنگینی اش بر روی دوش اکثر اقشار جامعه حس می شود و بسیار نیاز به توجه دارد، نتوانست اندکی از سیاهه حضور مردمی در 22 بهمن کم کند و همه دیدند که همه آمدند.
وی بابیان اینکه دشمنان باید بدانند که ایران و مردمش هیچ شباهتی به شوروی، اوکراین، یا بلغارستان و یا هر کشوری که میزبان انقلاب های مخملی امریکایی هستند، ندارند، افزود: آنها باید بدانند که دستان آلوده شان در برابر مردم ایران رو شده و تاریخ مصرف فتنه ها و قانون شکنی های بچه گانه شان در حد چند روز است و سریع منقضی می شود.
نایب دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند تصریح کرد: در دی ماه امسال سعی شد تا توسط عده ای دست نشانده اعتراضات و درخواست های به حق مردم به آشوب کشیده شود اما عکس العمل مردم تماشایی بود و به محض اینکه شرایط را علیه اعتقاداتشان دیدند سریع صحنه را خالی کردند تا نیروهای انتظامی نسخه آشوبگر را بپیچند.
استیری با تأکیرد بر اینکه مسئولان باید بدانند خدمتگزار مردم هستند، گفت: آنها چه بخواهند چه نخواهند، باید به فکر خدمت باشند و مردم منتظر عمل آنها هستند.
وی افزود: یقینا مردم نباید پاسخگوی کاستی های امروزه باشند بلکه مسئولین پاسخگو هستند، و اگر در این راه کاستی به خرج دهند خائن به انقلاب و خون شهدا و مهم تر از همه اعتماد مردم هستند.
نایب دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند درخصوص لزوم عمل به وعده های مسئولین گفت: باید بشودها دیگر کارساز نیست، دوره انتخابات 8 ماه است که تمام شده، الان نوبت عمل آنها است و نه شعار و مردم از شعار دادن خسته شده اند.
استیری با بیان اینکه اگر مردم امروزه گله مند اوضاع اقتصادی مملکت هستند فقط و فقط به پای مسئولین نوشته می شود گفت: یقیناٌ ما دانشجویان و جوانان انقلابی نخواهیم گذاشت این لکه ننگ بر دامان نظام بیافتد بلکه عاقبت آن فقط دامان مسئولین مربوط را در صورت بی توجهی و کم کاری خواهد گرفت.

نظر شما