نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31597  |  
تاریخ انتشار : 1396-11-23 22:06
مسوول سابق جامعه اسلامی دانشگاه بیرجند:
مردم در بزنگاه های حساس دین خود را ادا کرده اند
مسوول سابق جامعه اسلامی دانشگاه بیرجند گفت: پیامی که راهپیمایی برای مسؤولان خواهد داشت این است که همواره این مردم در بزنگاه های حساس حاضر بوده و دین خود را ادا کرده اند و در مشکلات مانند زلزله و امثالهم به یاری سه قوه شتافته اند.

سید محمد پورحسینی در گفت وگو با خبرنگار دانشجو پرس با بیان اینکه اکنون که بیش از سه دهه از عمر پر برکت این انقلاب می گذرد و همواره با فراز و نشیب هایی روبرو بوده و هست گفت: دوران ترورها و کشتن فرزندان و اندیشمندان این نظام، منافقین و مجاهدین خلق و جنگ تحمیلی همه از صحنه های حساس و تاریخ ساز این انقلاب بوده است.
وی افزود: گذر از فتنه های مختلف در این برهه ی حساس و پس از دفع داعش، این تخم پلید استکبار و آمریکا با حضور ملت میسر بوده است.
مسوول سابق جامعه اسلامی دانشگاه بیرجند با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم بار دیگر ثابت کردند که علی رغم همه ی دشمنی ها و مشکلات اقتصادی و تبعیض و فساد همچنان پای آرمان های انقلاب هستند و نمی گذارند خون شهدا و امثال شهید حججی  پایمال شود.
پورحسینی تصریح کرد: مردم هیچگاه مشکلات داخلی را با مسائل بزرگتر معاوضه نخواهند کرد.
وی بیان داشت: پیامی که راهپیمایی برای مسؤولان خواهد داشت این است که همواره این مردم در بزنگاه های حساس حاضر بوده و دین خود را ادا کرده اند و در مشکلات مانند زلزله و امثالهم به یاری سه قوه شتافته اند.

مسوول سابق جامعه اسلامی دانشگاه بیرجند خاطرنشان کرد: مسؤولان باید بدانند نمک خوردن و نمکدان شکستن روا نیست و بعد از رفتار آشکار آن دلقک آمریکایی و روباه پیر دیگر اعتماد کردن بر آنها جایز نیست و باید بر خود متکی بود.

 

نظر شما