نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31697  |  
تاریخ انتشار : 1396-12-08 13:38
دانشجوی مخترع دانشگاه پیام نور بیرجند:
2 اختراعم ثبت شده و 3 اختراع دیگر در دست داوری است
دانشجوی مخترع دانشگاه پیام نور بیرجند با 5 اختراع در جشنواره حرکت دانشگاه های پیام نور سراسر کشور حضور یافت.

مهدی خادمی دانشجوی مخترع دانشگاه پیام نور بیرجند در گفتگو با خبرنگار دانشجوپرس، اظهار داشت: هدف ما از حضور در این جشنواره ارائه دستاوردهای انجمن های علمی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی بود و من با 5 اختراع در این جشنواره شرکت کردم.
 

وی به فعالیت های انجام شده در  حوزه اختراعاتش اشاره کرد و افزود: دستگاه هوشمند دیابت و گلوکومتر ثبت اختراع شده و سه اختراع دیگر( دستگاه تصفیه پساب ماشین لباسشویی، دستگاه پالس اکسیمتر خون با قابلیت ارسال اطلاعات روی گوشی و دستگاه مکمل ساکشن بیماران تراکئوستومی مجهز به نلاتون شستشو دهنده و اکسیژن رسان ) در دست داوری است.

 

این دانشجوی مخترع که توانسته بیش از 2۰ مقاله علمی و پژوهشی در کنفرانس های ملی و بین المللی ارائه دهد، نویسنده کتاب پژوهش از ایده تا ثبت می باشد.

 

خادمی از مراکز علمی و کار افرینی و پارک علم و فناوری و مسئولین استانی و دانشگاهها خواست از جوانان کار افرین و فعال پژوهشی حمایت کنند.

 

وی دبیرسمن علمی تحقیقاتی پویندگان علم کویر، موسس اولین دهکده خلاقیت و دختراع در استان خراسان جنوبی، مدیرعامل شرکت تجهیز طب سلیم خراسان، مدیرعامل شرکت صادراتی زرنابوستان کویر، عضو مجمع جوانان استان خراسان جنوبی و مدرس کارگاه های خلاقیت ، پژوهش و  ثبت اختراع می باشد.

 

خادمی همچنین توانسته افتخاراتی همچون مخترع برگزیده در جشنواره اختراعات رویش و نخبه سطح سه کشوری، دانشجوی برگزیده سال ۱۳۹۱ در یازدهمین جشنواره دانشجویان ممتاز و مخترع بسیجی، برگزیده در بخش تالیف و ترجمه کتاب اولین جشنواره حرکت استانی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی در سال ۱۳۹۴ را کسب کند.

 

انتهای پیام/

 

نظر شما