نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30585  |  
تاریخ انتشار : 1396-07-13 18:03
جمعی از دانشجویان جهادگر بسیجی خراسان جنوبی خطاب به آقای محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه نامه ای به شرح زیر نوشتند.

به گزارش خبرنگار دانشجو پرس ،جمعی از دانشجویان جهادگر بسیجی خراسان جنوبی خطاب به آقای محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه نامه ای به شرح زیر نوشتند.

بسم الله الرحمن الرحیم
وزیر محترم امور خارجه جناب آقای ظریف

سلام علیکم
این روزها که شاهد نسل کشی و زنده زنده  سوزاندن مردم بی گناه و مظلوم میانمار توسط بودائيان و همچنین شاهد سکوت مرگ بار جهانیان و خاموشی رسانه ها و بی رنگ شدن قلم ها هستیم این برازنده ی وزارت امور خارجه ی  جمهوری اسلامی ایران که باید پرچم دار بیداری اسلامی باشد نیست که سکوت پیشه کند و اقدام و عملی صورت ندهد.
خود بهتر میدانید که از وظایف شما در این وزارت خانه توجه و مراقبت دائم و اقدامات لازم و به موقع نسبت به وقایع بین المللی به ویژه وقایع جهان اسلام می باشد.

پس چرا سکوت کرده اید و هیچ اقدام عملی و فعالیت لازم و دقیقی در این زمینه پیش بینی نمیکنید و به مراجع زیربط و مردم انقلابی ایران ارائه نمیدهید ؟
سخن و هشدار پیامبر اعظم حضرت محمد"ص" را باید سرلوحه کار و فعالیت خود قرار دهید آنجا که
 فرمودند:' مردم آنگاه که ظالم را ببینند و او را باز ندارند ، انتظارمی رود که خداوند همه را به عذاب خود گرفتار  سازد"
حال امروز که نسیم بیداری در سراسر جهان وزیدن گرفته و توطئه های اغواگر ستمکاران فاش شده است وقت آن است که دلسوختگان واقعی مظلومان از هر قوم و قبیله ای و در هر مرز و بومی با قلم و بیان و اندیشه از جنایات ستمگران پرده بردارند و پرونده های تجاوز و کشتار آنان را به همه ساکنین این سیاره ارائه دهند.

تعلل جنابعالی در خصوص این کشتار وحشیانه و نسل کشی بزرگ ما دانشجویان بسیجی را بر آن داشت تا اعلام داریم ما عده ای از جوانان مومن، انقلابی و جهادی دانشجو که برای عقیده و حفظ اسلام و مبارزه با ظلم و دفاع از مظلوم ، بدون هیچ مزدی تنها از خداوند چشمداشت رحمت داریم، حاضریم برای مبارزه با نسل کشی عده ای از خدا بی خبر که به جنگ با اسلام برخاسته اند با تکیه بر قرآن و رهبری به کمک آنان برویم.
لذا از جنابعالی تقاضا داریم ضمن اعلام موضع شفاف و انقلابی و پیگیریهای لازم بین المللی در این خصوص، زمینه حضور ما جهادگران بسیجی را برای کمک به مردم مظلوم میانمار فراهم نمایید.

با تشکر
گروههای جهادی دانشجویان بسیجی خراسان جنوبی

نظر شما