نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30586  |  
تاریخ انتشار : 1396-07-13 18:17
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند خبر داد:
اعزام گروه جهادی دانشجویی برای بازسازی عتبات عالیات
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند با بیان اینکه یک گروه ۸ نفره از دانشجویان بیرجند در قالب گروه جهادی به عتبات عالیات اعزام شدند، گفت: این گروه به مدت ۳۰ روز در کاظمین مستقر شدند و وظیفه بازسازی حرمین شریفین را بر عهده داشتند.

به گزارش دانشجو پرس ، مسعود عطائیان امروز (13 مهر) در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند برای نخستین بار، امسال گروهی جهادی تحت عنوان شهید حججی را به عتبات عالیات برای بازسازی اعزام کرد.

وی در ادمه بیان کرد: امیدواریم اعزام گروه های جهادی دانشجویی به عتبات عالیات ادامه داشته باشد و به شکل ویژه تر و پر رونق تری مورد توجه مسئولین قرار بگیرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند با اشاره به اینکه گروه جهادی شهید حججی به مدت 30 روز در قالب یک گروه هشت نفره به عتبات عالیات اعزام شدند، افزود: این گروه وظیفه کمک به بازسازی حرمین شرفین در کاظمین را بر عهده داشتند و متشکل افراد متخصص عمران، کامپیوتر و دیگر رشته ها بودند.

عطائیان با بیان اینکه در بین گروه های جهادی افرادی مانند شهید حججی خواهیم داشت، گفت: یکی از کارهای خوب گروه جهادی دانشجویان در مناطق محروم، افزایش بصیرت در این مناطق است.

وی با توجه به اینکه دانشگاه بیرجند پنج گروه جهادی به مناطق محروم اعزام کرده است، خاطرنشان کرد: کار این گروه های جهادی در استان بازخورد خوبی داشته است و امیدواریم تداوم داشته باشد.
منبع :شبستان

نظر شما