نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30588  |  
تاریخ انتشار : 1396-07-13 18:22
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: دانشجویان بیرجندی با ارسال نامه ای به وزیر امور خارجه خواستار حضور در میانمار برای کمک به مسلمانان در قالب گروه های جهادی شده اند.

به گزارش دانشجو پرس ، ابوذر صلاحی امروز (13 مهر) در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: گروه جهادی دانشجویان دانشگاه بیرجند با هزینه خود به عتبات عالیات برای بازسازی حرمین شریفین کاظمین رفتند و در آن جا مشغول به فعالیت شدند.

وی با بیان اینکه دانشجویان جهادگر استان نامه ای را به وزیر امور خارجه ارسال کردند، افزود: دانشجویان در این نامه گفته اند که اگر در موضع سیاسی نمی توانید برخورد جدی با مسئله میانمار داشته باشید زمینه ای برای حضور جهادگران دانشجویی برای کمک به مسلمانان میانمار فراهم کنید.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه 35 گروه جهادی دانشجویی طی تابستان امسال به خدمت در مناطق محروم پرداختند، ادامه داد: امیدواریم تمامی این گروه ها در بحث گروه جهادی عتبات عالیات حضور فعال داشته باشند.

صلاحی به جمعیت امام حسن (علیه السلام) اشاره کرد و گفت: این جمعیت به همت دانشجویان در بیرجند کار خود را آغاز کرده است و در قالب پنج کمیته در زمینه های مختلفی نظیر پزشکی، خدمت رسانی، رفع محرومیت و ... به فعالیت در حاشیه شهر می پردازند.

مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه جمعیت امام حسن (علیه السلام) کار خود را از محله های موسی بن جعفر(علیه السلام) و حاجی آباد آغاز کرده است، ادامه داد: 250 تا 300 بسته آموزشی را میان کودکان این دو محله توزیع کرده اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این جمعیت با الگوگیری از امام حسن (علیه السلام) فعالیت می کند و امیدواریم بتواند بخش بسیاری از مشکلات حاشیه شهر بیرجند را برطرف کند.
پایان پیام/
منبع: شبستان

نظر شما