نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30590  |  
تاریخ انتشار : 1396-07-13 19:19
نجمه خدمتی دانشجوی دانشگاه بیرجند در مسابقات تیراندازی با تفنگ‌بادی انتخابی رقابت‌های قهرمانی آسیایی به مصاف ملی‌پوشان می‌رود.

به گزارش دانشجو پرس به نقل ازخبرگزاری فارس از بیرجند، بانوی ملی‌پوش خراسان‌جنوبی در مسابقات تیراندازی انتخابی تیم ملی سیبل رقابت‌ها را نشانه می‌رود.
در این ماراتن ملی ۱۰۳ تیرانداز خانم و آقا در نخستین مرحله رقابت‌های تیراندازی انتخابی تیم ملی در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از ۱۳ مهر در مجموعه ورزشی آزادی تهران با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
 نجمه خدمتی تیرانداز ملی‌پوش بیرجندی و دانشجوی دانشگاه بیرجند در مسابقات تیراندازی سلاح‌های بادی کشور انتخابی تیم‌ملی اعزامی به رقابت‌های آسیایی در مقابل برترین‌های ایران از تجربه و توانمندی‌های بالقوه خود بهره می‌گیرد تا باری دیگر بتواند زمینه حضورش در میادین بین‌المللی را فراهم سازد. 
مسابقات قهرمانی تیراندازی با سلاح‌های بادی قاره آسیا از ۱۵ تا ۲۱ آذر امسال به میزبانی واکوسیتی ژاپن برگزار می‌شود.
گفتنی است؛ خدمتی در مسابقات جام جهانی هند که اسفندماه ۹۵ با حضور ۴۵۰ تیرانداز ۴۵ کشور جهان در شهر دهلی برگزار شد پس از غلبه بر حریفان خود در فینال تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان توانست جایگاه پنجم را کسب کند و در رشته تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر بانوان نیز با عنوان نفر هفتم وارد فینال رقابت‌ها شود.
بانوی ملی‌پوش تیرانداز خراسان‌جنوبی در چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی در آذربایجان که اردیبهشت ۹۵ برگزار شد در رشته تفنگ سه وضعیت بانوان طلایی شد و در رشته میکس به همراه پوریا نوروزیان مدال نقره را برای کشورمان به ارمغان آورد و در تفنگ بادی ۱۰ متر نیز در رده چهارم ایستاد.
خدمتی در بیست و هشتمین دوره المپیاد یونیورسیاد دانشجویان جهان نخستین مدال طلای کاروان ایران را به نام خود ثبت کرد.
تیرانداز ملی‌پوش خراسان‌جنوبی با کسب نشان طلای تیراندازی تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ در اینچئون کره جنوبی نخستین طلاآور ایران  لقب گرفت همچنین نجمه خدمتی به عنوان رکورد دار فینالِ جهان در سال ۲۰۱۴ معرفی شد.
انتهای‌پیام/

نظر شما