نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30595  |  
تاریخ انتشار : 1396-07-13 19:47
سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر رعایت ضوابط توسط دانشگاه ها گفت: محدودیتی درباره تصمیم گیری هیات امنای دانشگاه ها ایجاد نمی کنیم.

به گزارش دانشجو پرس به نقل از ایرنا، سید ضیاء هاشمی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره اختیارات دانشگاه ها در زمینه پایان ‌نامه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد و تعلل دانشگاه آزاد در اجرا کردن برخی بند‌های این آیین‌نامه اظهار داشت: درباره برنامه های آموزشی دانشگاه ها، خود دانشگاه ها اختیاراتی دارند که البته در چارچوب ضوابط می توانند تصمیمات خود را اتخاذ کنند.

وی ادامه داد: در دوره کارشناسی ارشد، پایان نامه تعریف شده داریم و بجای پایان نامه هم دوره های آموزشی تعریف شده که می تواند جایگزین شود، البته منوط به این است که در چارچوب ضوابط و اختیاراتی که به هیات امنا دانشگاه ها داده شده از آن ظرفیت ها استفاده شود.

سرپرست وزارت علوم درباره تعلل دانشگاه آزاد در زمینه اجرا کردن بخشی از این آیین ‌نامه اظهار داشت: وزارت علوم بر اساس اختیاراتی که ضوابط به دانشگاه ها داده است، محدودیتی درباره قدرت تصمیم ‌گیری هیات امنای دانشگاه ها ایجاد نمی کند ولی بر رعایت ضوابط تاکید داریم که چارچوب های کلان رعایت شوند.
انتهای پیام/

نظر شما