نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30607  |  
تاریخ انتشار : 1396-07-15 18:08
سرپرست اداره فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: در ربات مذکور اطلاعات ناشران و کتب عرضه شده به نمایش گذاشته می‌شود تا از سرگردانی شهروندان جهت یافتن کتب مورد نظر جلوگیری شود.

به گزارش دانشجو پرس ، مصطفی شفاهی ظهر امروز در نشست خبری، به فروش بن الکترونیکی کتاب در خراسان‌جنوبی اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه زمان فروش بن الکترونیکی کتاب از ۷ تا ۱۳ مهرماه بوده است اما در طول برگزاری نمایشگاه نیز فروش بن خواهیم داشت.
وی سهمیه کارت الکترونیکی افراد زیر لیسانس را ۵۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: همچنین افرادی که دارای مدرک تحصیلی لیسانس تا دکترا هستند می‌توانند ۱۰۰ هزار تومان کارت الکترونیکی دریافت نمایند.
سرپرست اداره فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی سهمیه الکترونیکی طلاب تا سطح دو را ۵۰ هزارتومان و طلاب از سطح دو به بالا را ۱۰۰ هزار تومان بیان کرد و ادامه داد: مؤسسات آموزشی می‌توانند ۷۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان کارت الکترونیکی دریافت کنند.
شفاهی سهمیه کارت الکترونیکی مدارس ابتدایی را ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان، مدارس راهنمایی ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان و دبیرستان و پیش‌دانشگاهی را ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان اعلام کرد.
وی با اشاره به اینکه سهمیه کارت الکترونیکی حوزه‌های علمیه ۵۰۰ تا یک میلیون تومان در نظر گرفته شده است، ادامه داد: سهمیه کارت الکترونیکی در نظر گرفته شده برای دانشگاه‌ها ۲ تا ۳ میلیون تومان، دانشکده‌ها ۱.۵ تا دو میلیون تومان و اداره کل آموزش و پرورش دو تا سه میلیون تومان است.
سرپرست اداره فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی از اجرای برنامه‌های فرهنگی به صورت شبانه در نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: برنامه پاتوق کتاب نیز با حضور ناشران و نویسندگان مطرح داخل و خارج استان برگزار می‌شود.
شفاهی از طراحی ربات تلگرامی نمایشگاه کتاب خراسان‌جنوبی خبر داد و یادآور شد: در ربات مذکور اطلاعات ناشران و کتب عرضه شده به نمایش گذاشته می‌شود تا از سرگردانی شهروندان جهت یافتن کتب مورد نظر جلوگیری شود.
وی در ادامه به سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد به خراسان‌جنوبی خبر داد و به اهم برنامه‌های پیش‌بینی شده برای وی اشاره کرد و افزود: علی‌اصغر کاراندیش مروستی صبح یکشنبه وارد فرودگاه بیرجند خواهد شد.
سرپرست اداره فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی، دیدار با استاندار خراسان‌جنوبی، دیدار با کارکنان فرهنگ و ارشاد خراسان‌جنوبی و رؤسای ادارات شهرستان‌ها، نشست اصحاب فرهنگ و هنر استان، افتتاحیه نمایشگاه کتاب و سفر به سربیشه را از اهم برنامه‌های پیش‌بینی شده ذکر کرد.
انتهای پیام/پ
منبع:فارس

نظر شما