نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30657  |  
تاریخ انتشار : 1396-07-23 16:02
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: هم ملت و هم مسئولين ما تزوير شيطان بزرگ را درك كرده اند و ديگر راضي به مذاكره بر سر هيچ موضوعی نخواهيم شد چراكه تلخي خاطره برجام و بدعهدي آمريكا تا ابد برذهن ملت ايران خواهد ماند.

رضا فرهمند در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری دانشجوپرس با بیان اینکه اين ياوه گويي های رئیس جمهور آمریکا مطلب عجيبي نيست، گفت: اين ذات استكبار است كه هر ملتي را كه با زور گويي هايش سازش نمي كند به باد توهين و تحقير و تهمت مي گيرد.
 
وی با بیان اینکه ترامپ با نقشه ای حساب شده بدنبال پیش بردن برنامه های خود است، اظهارداشت: او با بروز دادن حركات غير عقلاني و خشن سعي در ايجاد رعب و وحشت در دل مردم و مسئولين بعضا سازشگر و بي بصيرت دارد تا پس از مدتي با اندك فروكش كردن رفتار هاي تند و دعوت به مذاكره براي مسائل و آرمان هاي ديگر انقلاب جز هسته اي هم سر از پا نشناسيم و زمينه برجام هاي بعدي را فراهم كند.
 
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اظهارداشت: ترامپ بدون شك، كور خوانده است، هم ملت و هم مسئولين ما تزوير شيطان بزرگ را درك كرده اند و ديگر راضي به مذاكره بر سر هيچ موضوعی نخواهيم شد چراكه تلخي خاطره برجام و بدعهدي آمريكا تا ابد برذهن ملت ايران خواهد ماند.
 
 

نظر شما