نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30674  |  
تاریخ انتشار : 1396-07-27 13:05
ریاست دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی و مرکز بیرجند از دانشگاه پیام نور به عنوان یک دانشگاه دانشجو محور مبتنی بر کتاب یاد کرد و گفت: انتخاب مسیر زندگی با تحصیل در دانشگاه پیام نور برای ما باعث افتخار و توفیقی جهت تربیت نیروی انسانی برتر در این خطه ی اسلامی است.

به گزارش خبرنگار دانشجو پرس، مهدی ثقفی ریاست دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی و مرکز بیرجند در جلسه ی معارفه ی دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور مرکز بیرجند ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به دانشجویان جدید الورود به مقوله ی انتخاب در زندگی انسان اشاره نمود و تصریح کرد: شما با انتخاب مسیر  زندگی از طریق تحصیل در دانشگاه پیام نور ،ضمن قبول قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه بر ما منت نهادید تا من و همکارانم با خدمت صادقانه به شما جوانان و آینده سازان ایران اسلامی سهمی در تربیت نیروی انسانی جامعه مان و بالا نگهداشتن پرچم فرهنگی دانشگاه پیام نور داشته باشیم.

 

 

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور با 500 مرکز و واحد در سطح کشور و 700000 هزار دانشجو و 67 واحد بین الملل به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی ایران فعال هست، به دانشجویان جدید مرکز بیرجند یادآور شد: یکی از مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور این است که تمام وقت، فرصت شما را هزینه نمی نماید و مصداق ضرب المثلی است که می گوید تمام تخم مرغ هاتون رو در یک سبد قرار ندهید.

 

 

 

 ریاست دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی و مرکز بیرجند با بیان اینکه دانشجویان دانشگاه پیام نور درک و فهم بیشتری از شرایط امروز دارند و با سیری اجمالی به تاریخ و مطالعه زندگی مشاهیر کشور و استان مان در می یابیم که اکثر دانشمندان و مشاهیر شرایطی شبیه شرایط دانشجویان پیام نور داشته اند به دانشجویان گوشزد کرد: تا خود را دست کم نگیرند و با جدیت تمام در راه تحصیل و تهذیب گام نهند که شروع و استارت زندگی علمی و عملی سایر مشاهیر این گونه بوده و آینده این کشور به شدت نیازمند دست های پر توان شماست.

 

ثقفی افزود:دانشجویان باید با استفاده از این فرصت علاوه بر تحصیل دیگر اهداف متعالی یشان را  در مسیر پیشرفت و ترقی بپیمایند.

 

وی با بیان اینکه امروزه تمام امکانات برای بهره برداری آموزشی و علمی در دانشگاه پیام نور برای دانشجویان فراهم هست خاطر نشان کرد: کیفیت و برند دانشگاه پیام نور،خروجی و جایگاه همان در بازار کار هست.

 

رئیس دانشگاه پیام نور استان یادآور شد: امروزه فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور بیشترین سهم در قبولی تحصیلات تکمیلی در مقاطع ارشد و دکتری را دارند و جایگاهشان نیز در قبولی آزمون های استخدامی چشمگیر است،که دلیلی بر کیفیت برند و سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور هست.

 

ثقفی در پایان از دانشگاه پیام نور به عنوان یک دانشگاه دانشجو محور مبتنی بر کتاب یاد کرد و از دانشجویان خواست تا از تمام تلاش خود در راه اعتلای علمی خویش و باالطبع ارتقای علمی دانشگاه پیام نور مرکز بیرجند فرو گذار ننمایند.

 

لازم به ذکر است در این جلسه دانشجویان از سخنان حجت الاسلام والمسلمین اکبری مطلق؛مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور استان؛بهره بردند و مهندس محمد زاده نیز به تبیین و تشریح آیین نامه،قوانین و مقررات آموزشی پرداخت.

 

انتهای پیام/

نظر شما