نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30678  |  
تاریخ انتشار : 1396-07-27 14:48
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بزرگمهر قائینات:
وظیفه عمومی مردم ایران پایبند بودن به شعار مرگ بر امریکاست
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بزرگمهر قائینات گفت: وظیفه عمومی مردم ایران پایبند بودن به شعار مرگ بر امریکا و دفاع از آرمان های نظام و انقلاب و رهبری است.

محمد بیگدلی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بزرگمهر قاینات در گفتگو با خبرنگار دانشجو پرس، با بیان اینکه مقام معظم رهبری شرایطی برای تیم مذاکره کننده مشخص کرده بودند، گفت: براساس این هر تحریمی، به منزله خروج امریکا از برجام بود اما تا اینجا به آنها خیلی مهلت داده شده، و بنظرم بهترین اقدام این است که از برجام خارج شویم. 

 

 

وی با اشاره به اینکه عده ای به کدخدا(آمریکا) پناه بردند اما حال که کدخدا دست رد به سینه آنها زده، به هم پیمانان کدخدا( اروپا) پناه بردند که این یک حماقت است، گفت: با سلطه جویی هایی که آمریکا کرده بود در واقع غیر از این انتظار نمیرفت.

 

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بزرگمهر افزود: وظیفه عمومی مردم ایران پایبند بودن به شعار مرگ بر امریکا و دفاع از آرمان های نظام و انقلاب و رهبری است.

 

 

بیگدلی در ادامه گفت: این حرکت امریکا به مسئولان درس میدهد که نباید به ابر قدرت هایی مثل آمریکا اعتماد کرد و مثل غربی اینگونه می گوید که اگر یک نفر یک بار به تو خیانت کرد از خیانت دومش در امان نیستی و التماس کردن به اون شخص یا سازمان یک حماقت محض است. 

 

 

وی در ادامه از خوشبین نبودن رهبر معظم انقلاب اسلامی به امریکا و برجام گفت و اظهار کرد: آگاهی ایشان از تاریخ سیاسی و روابط ایران با امریکا قبل از انقلاب و بعد از انقلاب بوده است که یکی از اصول  دنیای سیاست  اشراف کامل به تاریخ می باشد و اینکه هیچ وقت تاریخ دور زدن دکتر مصدق توسط آمریکا را فراموش نخواهد کرد. 

 

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشکاه بیرجند در پایان سخنان خود به رئیس جمهور امریکا گفت: ترامپ قبل از اینکه بخواهد حرفی از نام خلیج فارس بزند اول نگاهی به نقشه ای که در دست ارتشیان اش هست بیاندازد و بداند که بهترین کماندو های کشورش چگونه توسط پاسداران این انقلاب در منطقه ی خلیج فارس به زانو در آمده اند و کلمه ی خلیج فارس چنان قدمتی دارد که کل قدمت آمریکا به اندازه ی یکی از جزایر آن نیست.

 

انتهای پیام/

نظر شما