نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30762  |  
تاریخ انتشار : 1396-08-21 07:31
استاندار خراسان جنوبی با حضور در منزل دکتر علیرضا حسنی با این آزاده و جانباز پر افتخار سالهای دفاع مقدس دیدارو نسبت به مقام شامخ یادگاران گرانقدر سالهای حماسه و ایثار ادای احترام کرد.

به گزارش دانشجو پرس ،به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، دکتر محمد مهدی مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی با حضور در منزل دکتر علیرضا حسنی با این آزاده و جانباز پر افتخار سالهای دفاع مقدس دیدار و ضمن ارج گذاری به تلاشها و مجاهدتهای خالصانه این ایثار گر سر افراز و والدین گرامی ایشان نسبت به مقام شامخ یادگاران گرانقدر سالهای حماسه و ایثار ادای احترام کرد.


دیدار استاندار با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

در این دیدار صمیمی که جمعی از مسئولان استان و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی نیز حضور داشتند دکتر مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی بر لزوم ارج گذاری به مقام پدران و مادران فداکار شهدا و ایثار گران عزیز تاکید کرد.


دیدار استاندار با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی که آزاده و جانباز سالهای دفاع مقدس و برادر شهید نیز می باشد از حضور گرامی استاندار محترم خراسان جنوبی و هیات همراه قدردانی کرد.

وی که در همه ی دیدار ها با مسئولان استان دغدغه ی رفع مشکلات دانشگاه و عزت و پیشرفت این مجموعه را دارد در این دیدار نیز از دکتر مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی خواست برای توسعه و اعتلای هرچه بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی و حل برخی از مشکلات این نهاد مقدس علمی ورود پیدا کنند و مساعدت نمایند.


دیدار استاندار با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

گفتنی است در این دیدار صمیمانه استاندار محترم خراسان جنوبی از دکتر حسنی در رابطه با دانشگاه آزاد اسلامی استان سوال کرد و دکتر حسنی در پاسخ گفت: هنوز تا دانشگاه آزاد اسلامی در تراز انقلاب اسلامی فاصله ی زیادی داریم. دکتر حسنی همچنین تاکید کرد وقتی خیالمان راحت خواهد بود که اگر وضعیت دانشگاه را در حضور رهبر معظم انقلاب به تصویر بکشیم لبخند رضایت بر لبان امام و مقتدایمان مقام معظم رهبری نقش بندد و این لبخند ذخیره قبر و قیامتمان باشد.

نظر شما