نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30786  |  
تاریخ انتشار : 1396-08-22 10:26
گروههای جهادی بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی ضمن ابراز همدردی با مردم حادثه دیده غرب کشور برای کمک به حادثه دیدگان اعلام آمادگی کردند.

به گزارش دانشجو پرس ، در پی وقوع زلزله در مناطق غرب کشوربسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی و گروه های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان خراسان جنوبی طی پیامی آمادگی خود را برای اعزام گروههای جهادی به مناطق حادثه دیده اعلام کردند که متن این پیام ها به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
 
إِذَا زُلْزِلَتِ الْأَرْضُ زِلْزَالَهَا ﴿۱﴾
وَأَخْرَجَتِ الْأَرْضُ أَثْقَالَهَا ﴿۲﴾
آنگاه كه زمين به لرزش [شديد] خود لرزانيده شود (۱)
و زمين بارهاى سنگين خود را برون افكند (۲)
سوره ی زلزال

 خبرتاسف بار در گذشت و مجروحیت هموطنان عزیزمان براثر زلزله در منطقه غرب کشور(کرمانشاه) باعث اندوه و ناراحتی بسیاری گردید.

زمین‌ لرزه‌اى که در غرب کشور رخ داد و جمعى از هموطنان عزیز ما را به کام مرگ فرو برد و یا مجروح ساخت و خانه‌ هاى زیادى را ویران کرد موجب تأسف شدید گردید.
 
 امیدواریم دولت، مردم، مسئولین و همه ی ارگان هایی که میتوانند به نحوی کاری کنند هر چه زودتر به ترمیم خرابى‌ ها و نگهدارى آسیب‌ دیدگان و نجات مجروحان اقدام نمایند و خیّرین و نیکوکاران نیز در این راه کمک شایسته کنند تا از این طریق مرهمى بر دل‌هاى مجروح این عزیزان گذارده شود.‏

بسیج دانشجویی شهید باهنر دانشگاه آزاد اسلامی فردوس این ضایعه دردناک را به خانواده‌ های محترم، قربانیان و عموم مردم ایران تسلیت عرض مینماید.

بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند، این حادثه‌ی تلخ و مصیبت‌ بار را به ملّت ایران به خصوص به مردم عزیز استان کرمانشاه و به ویژه به خانواده‌ های مصیبت‌ زده تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال می خواهیم که رحمت و فضل خود را مورد توجه مردم این خطه قرار داده و بر صبر و بردباری آن ها بیافزاید.

 بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند اعلام میکند که آماده ی هرگونه کمک و یاری رسانی به مردم زلزله دیده غرب کشور است، تا باشد که گوشه ای از دردها و زخم های این عزیزان التيام یابد.

گروه جهادی شهید همت دانشگاه صنعتی، متاسفانه با خبر شديم زلزله اخیر باعث جان باختن تعدادی از هم وطنانمان و همچنین خسارات مالی به مردم شریف استان کرمانشاه گردیده مجمع گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان فارس ضمن ابراز تاسف از این حادثه جانگداز جهت حضور و کمک رسانی به مردم زلزله زده استان کرمانشاه اعلام امادگی کرده و در صورت نیاز اعزام خواهند شد و طی این مدت این گروه با کمک کانون هلال احمر دانشگاه صنعتی به جمع اوری و ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی شما عزیزان خواهد پرداخت لذا از تمامی افرادی که می توانند در این حرکت ما رو یاری برسانند خواهشمند است امادگی خود را اعلام فرمایند.

بسیج دانشجویی دانشگاه ابن حسام  بیرجند، این حادثه‌ی تلخ و مصیبت‌ بار را به ملّت ایران به خصوص به مردم عزیز استان کرمانشاه و به ویژه به خانواده‌های مصیبت‌ زده تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال می خواهیم که رحمت و فضل خود را مورد توجه مردم این خطه قرار داده و بر صبر و بردباری آن ها بیافزاید.

بسیج دانشجویی دانشگاه ابن حسام بیرجند اعلام می کند که آماده ی هر گونه کمک و یاری رسانی به مردم زلزله دیده غرب کشور است، تا باشد که گوشه ای از دردها و زخم های این عزیزان التيام یابد.
 

نظر شما