نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30824  |  
تاریخ انتشار : 1396-08-30 17:01
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور نابودی داعش را طی پیامی به سردار سلیمانی تبریک گفت.

به گزارش دانشجو پرس در روزهایی که همه ایرانیان داغدار درد و رنج هموطنان غیور و نجیب کرمانشاهی خود بودند، کاممان شیرین شد به واسطه تحقق هدفی که مدتی قبل وعده کرده بودید و   چشم هایمان روشن به روزی شد که ریشه های تروریسم تفکیری در منطقه از بین رفت. در این وانفسای وعده های دروغین و بدعهدی های مکرر و انداختن تقصیر به گردن این و آن، پیروزی فروتنانه و فتح قاطعانه تان اتفاقی مبارک بود.

 

در همه این سالها کم نبودند روزهایی که از دشمنان خارجی و وادادگان داخلی طعنه و کنایه شنیدید و کم نبودند شیاطینی که همرزمان شهیدتان را به باد توهین و افترا گرفتند. اما همه شما قهرمانان اندک توجهی به این منازعات کودکانه و قدرت طلبانه اصحاب قدرت نکردید. فرمایش امام خود را نصب العین قرار داده و به سمت همان هدف مقدس حرکت کردید.و مسلما بهتر از ما میدانید داعش و امثال آن عروسک هایی بودند در دستان دشمنانی بزرگتر و شیاطینی خبیث تر که هنوز مبارزان فرزندان خمینی با آن پایان نیافته است و عالم صحنه پیکار ابدی ما با شیطان بزرگ و ایادی آن خواهد بود.

 

نه تنها جوانان انقلابی این مرز و بوم و آحاد ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی بلکه جمع کثیری از احاد مردم مظلوم و جنگ زده منطقه هیچ گاه بانیان این امنیت پایدا را فراموش نکرده و همواره قدردان رشادت های آنان خواهند بود. الحق که این استقامت وصف ناشدنی،نام سپاه فداکار، ارتش قهرمان و همه ایثارگران محور مقاومت را در قلب تمام ملت های مظلوم و جنگ زده جهان جاودانه کرد.

 

در صبح پیروزی یاد و خاطره همه شهدای مدافع حرم را گرامی داشته و به بازماندگان این عزیزان با هر زبان و قومیت و نژادی درود میفرستیم و از خداوند متعال علو درجات ان یاران سفرکرده را مسئلت مینماییم و مجددا این پیروزی عظیم را به رهبر معظم انقلاب و مردم عزیزمان تبریک و تهنیت عرض میکنیم.

 

 

 

نظر شما