نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30895  |  
تاریخ انتشار : 1396-09-07 07:14
دانشگاه‌های خراسان جنوبی این هفته، میزبان برنامه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی هستند، که در قالب برنامه‌هایی چون کرسی‌های آزاداندیشی، همایش و نشست و غیره با حضور شخصیت های مختلف کشوری برگزار می شود.

به گزارش گروه دانشگاه دانشجو پرس ، دانشگاه‌های خراسان جنوبی این هفته، میزبان برنامه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی هستند، که در قالب برنامه‌هایی چون کرسی‌های آزاداندیشی، همایش و نشست و غیره با حضور شخصیت های مختلف کشوری برگزار می شود.
 
دانشجویان بزرگمهر قاین میزبان نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس هستند و فرهاد فلاحتی قرار است درنشست «انقلابیون جوان» ساعت 19سه شنبه 7 آذرماه در آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور قاین سخنرانی کند.
 
متولی برگزاری این برنامه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های قاین است.
 
سعید در دانشگاه بیرجند و صادق در علوم پزشکی!
سعید زیباکلام چهارشنبه 8 آذرماه مهمان دانشجویان دانشگاه بیرجند خواهد بود و سخنرانی را در تالار ولایت این دانشگاه خواهد داشت.
 
زیباکلام که به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند به دانشگاه بیرجند می‌آید، در آیین افتتاح کانون خدمات اجتماعی بسیج دانشجویی دانشگاه شرکت خواهد کرد و سپس ساعت 20 چهارشنبه 8 آذر در تالار ولایت دانشگاه بیرجند در جمع دانشجویان سخنرانی می‌کند.
 
صادق زیبا کلام نیز 9 آذر سخنرانی با موضوع «ادعا نامه ایران علیه آمریکا» در علوم پزشکی بیرجند دارد،  این را معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه گفته است و هنوز اطلاع رسانی رسمی نشده است.
 
دانشگاه صنعتی بیرجند در شب آغاز امامت امام زمان(عج) برنامه جشنی را برای دانشجویان تدارک دیده اند و اولین و بزرگترین جشن این ترم دانشگاه را برگزار خواهند کرد.
 
این برنامه سه شنبه 7 آذرماه ساعت 20 در سالن تربیت بدنی این دانشگاه با حضور هنرمندان استانی و حجت الاسلام ایزدخواه برگزار خواهد شد.
 

نظر شما