نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30921  |  
تاریخ انتشار : 1396-09-08 17:17
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از ساخت دو مرکز بهداشتی در منطقه زلزله زده کرمانشاه با همکاری مجمع خیرین سلامت استان خبر داد و گفت: بخش سی سی یو و بخش قلب بیمارستان سرایان فردا ( ۹آذر) افتتاح می شود.

به گزارش دانشجو پرس به نقل از شبستان کاظم قائمی امروز(8 آذر) در کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان اظهار کرد: امسال دو موکب بهداشتی درمانی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و بسیج جامعه پزشکی در ایام اربعین در شهر کاظمین عراق برپا شده است.
 
وی  افزود: برای این موکب ها یکصد میلیون تومان تزریق دارو شد که بسیار مورد استقبال زائران قرار گرفت.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به در همان ساعات اولیه زلزله در کرمانشاه چهار دستگاه آمبولانس و 10 نیروی اورژانس به این مناطق اعزام شدند، گفت: همچنین دو مرکز بهداشتی با همکاری دانشگاه و مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی در کرمانشاه ساخته خواهد شد.
 
 طلب 130 میلیاردی  دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از بیمه‌ ها
قائمی از موافقت رئیس اورژانس کشور برای افزایش پایگاه های اورژانس جاده ای در خراسان جنوبی خبر داد و افزود: فردا نهم آذرماه در سرایان بخش سی سی یو و بخش قلب افتتاح می شود.
 
وی در خصوص  کمبود نقدینگی و مطالبات دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از سازمان های بیمه گر، گفت: 130 میلیارد تومان از سازمان های بیمه گر مطالبه داریم.

نظر شما