نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30935  |  
تاریخ انتشار : 1396-09-08 17:25
دانشجویان 10 دانشگاه خراسان جنوبی در جشنواره شعر دانشجویی خاوران رقابت کردند که از آثار برتر، 11 آذر در دانشگاه بیرجند قدردانی می شود.

به گزارش دانشجو پرس به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، رئیس حوزه هنری استان در نشست خبری ویژه این جشنواره و هفتهرقابت 10 دانشگاه خراسان جنوبی در جشنواره شعر دانشجویی وحدت گفت: جشنواره شعر دانشجویی خاوران در دو بخش آزاد و بخش ویژه پیامبر رحمت برگزار می شود که دانشجویان 10 دانشگاه استان از 6 شهرستان 205 اثر به این جشنواره ارسال کردند.

آقای کریمیان افزود: آثار این دانشجویان داوری شده و برترین ها در مراسم اختتامیه جشنواره که 11 آذر در تالار ولایت دانشگاه بیرجند برگزار می شود، معرفی می شوند.

 

وی گفت: کارگاه شعر سپید نیز با حضور استاد برجسته کشوری مجید سعدآبادی همزمان با مراسم اختتامیه جشنواره شعر دانشجویی خاوران در دانشگاه بیرجند برگزار می شود.

 

رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی همچنین از حضور پرشور جامعه هنری استان در مراسم گرامیداشت هفته وحدت خبر داد و افزود:هنرمندان استان با تشکیل کمیته هنری و اجرای برنامه هایی همچون برگزاری جشنواره شعر خاوران، نشست شعر وحدت، نمایشنامه خوانی، بر پایی نمایشگاه ها، اکران فیلم هایی با موضوع وحدت، تجلیل از هنرمندان و دیدار با هنرمندان اهل سنت و راه اندازی کمپین وحدت در فضای مجازی و انتشار فیلم، سرود، موسیقی، فیلم و کاریکاتور، هفته وحدت را گرامی می دارند.

نظر شما