نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31035  |  
تاریخ انتشار : 1396-09-14 01:20
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه خواسته های مطرح شده توسط تشکل های دانشجویی پیگیری می شود، گفت: آرمان‌ها و اندیشه‎های آزاد تشکل‌های دانشجویی ارزشمند است که باید از آنها در راستای خدمت به مردم استفاده شود.

به گزارش خبرنگار دانشجو پرس ، آیت الله سید علیرضا عبادی امروز در دیدار جمعی از دانشجویان دانشگاههای بیرجند با بیان اینکه آرمان‌ها و اندیشه های آزاد نمایندگان تشکل های دانشجویی بسیار ارزشمند است، گفت: باید از این اندیشه‌ها در راستای خدمت به مردم استفاده شود.
 
وی با بیان اینکه نمایندگان تشکل های دانشجویی پیشنهادها و نظرات خود را همراه با راهکار پیش بنده بیاورند تا حضوری بررسی کنیم، افزود: اگر نیاز بود با نظر خود تشکل‌ها مسئولان هم برای حل آن دعوت خواهند شد.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دغدغه ها و پیشنهادات دانشجویان مشکلات همه جامعه است، گفت: در صورتی که این مشکلات رفع شود به نفع همه است و اگر بر زمین بماند همه ضرر می‌کنند.
 
وی با بیان اینکه خواسته های مطرح شده توسط تشکل های دانشجویی پیگیری می شود، گفت: آرمان‌ها و اندیشه‎های آزاد تشکل‌های دانشجویی ارزشمند است که باید از آنها در راستای خدمت به مردم استفاده شود.
 
آیت الله عبادی با اشاره به اینکه انسان باید دنبال علم برود و کسی که علم نداشته باشد در واقع دچار یک نوع مرگ است، افزود: علم از نظر احساس نیاز و حس کنجکاوی در هر فردی جایگاه ویژه خود را دارد.
 
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره بر علم آموزی تاکید دارند، افزود: انسان بدون علم نمی تواند کار کند.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اسلام دین علم است و معجزه دین کتاب علم و فریضه دینی کسب علم است و لذا اگر عقب بمانیم نامسلمانی است.
 

نظر شما