نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31407  |  
تاریخ انتشار : 1396-10-23 10:36
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند از آغاز ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از ۲۵ ‌آذرماه خبر داد و گفت: تمامی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های خراسان جنوبی می‌توانند برای تشرف در سایت ثبت نام کنند.

به گزارش دانشجو پرس ، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی جعفری در گفت و گو با ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، گف: ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از 25 آذر در سایت لبیک به نشانی  www.labbayk.ir  آغاز شد و تمامی دانشگاهیان استان خراسان جنوبی اعم از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاههای آزاد اسلامی،‌ علوم پزشکی، بیرجند، جامع علمی کاربردی،‌ پیام نور و فرهنگیان می توانند برای تشرف به این سفر زیارتی ثبت نام کنند. 
وی با اشاره به اینکه اساتید دانشگاهها، دختران دانشجو، متاهلین، پسران مجرد و کارمندان دانشگاه‌ها برای این سفر می‌توانند ثبت نام کنند، افزود: اعزام‌های این دوره از بهمن 96 آغاز و تا اردیبهشت 97 ادامه می‌یابد. 
جعفری از اعطای وام به افراد متقاضی برای شرکت در این سفر زیارتی خبر داد و گفت: مبلغ ۱۰ میلیون ریال به افرادی که به صورت زمینی به این سفر زیارتی مشرف بشوند و ۱۵ میلیون ریال نیز به افرادی که به صورت هوایی به سفر عتبات عالیات مشرف شوند،‌ وام اعطا می‌شود. 
وی با بیان اینکه دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند، اگر در قرعه کشی انتخاب شوند تنها با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و تعهدنامه محضری می‌توانند برای زیارت عتبات اقدام کنند، افزود: متقاضیان زیارت عتبات باید از معافیت تحصیلی برخوردار باشند و در صورت اتمام سنوات تحصیلی امکان اخذ مجوز خروج از کشور برای آنها وجود نخواهد داشت. 
وی خاطرنشان کرد: خراسان‌جنوبی هرساله در اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات جزو سه استان برتر کشور بوده است. 

نظر شما