نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31598  |  
تاریخ انتشار : 1396-11-23 23:10
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند مطرح کرد
ناامیدی ضد انقلاب از مردم ایران
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: خوشبختانه با ياری خدا و درايت مردم با بصيرت اين توطئه شكست خورد و از پيام های ضد انقلاب در تريبون ها و كانال های خبری نااميدی آن ها از مردم شريف ايران به وضوح مشخص بود.

رضا فرهمند در گفت وگو با خبرنگار دانشجو پرس با بیان اینکه الحمدلله راهپيمايي ديروز بسيار پر جمعيت و داراي صحنه هاي بسيار غرور انگيزي بود گفت: ميدان قدس بیرجند مملو از جمعيت بود و جوانان انقلابی پرچم به دست بودند كه صحنه بسيار زيبايی خلق شده بود.
وی با بیان اینکه ٢٢ بهمن امسال متفاوت تر از هر سال و از جنس ٢٢ بهمن ٨٨ بود گفت: دشمن بوسيله مزد بگيران و عوامل ضد انقلاب خود پس از اغتشاشات دی ماه قصد آشوب افكنی ديگری در اين مرز و بوم را داشت.
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند افزود: خوشبختانه با ياری خدا و درايت مردم با بصيرت اين توطئه شكست خورد و از پيام های ضد انقلاب در تريبون ها و كانال های خبری نااميدی آن ها از مردم شريف ايران به وضوح مشخص بود.
فرهمند تصریح کرد: در واقع راهپيمايی امسال مكمل پاسخ دندان شكن ١٦ و١٧ دی ماه مردم انقلابی ايران به ضد انقلاب بود.
وی با اشاره به فتنه سال 88 و قیام نهم دی مردم در سراسر ایران گفت: آن سال نیز پاسخ قاطعی به ضد انقلاب داده شد و سپس در ٢٢ بهمن همان سال اين پاسخ با حضور مردم تثبيت شد و فتنه را به خانه آخر رساند.
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند درخصوص پیام راهپیمایی به مسئولین کشور گفت: نه تنها امسال بلكه حضور هرساله مردم در عين مشكلات پيام واضحی به مسئولين دارد که اعلام می کند مردم برای انقلاب ارزش قائلند اما اين چيزی از گله مندی آنان كم نمی كند.
فرهمند با بیان اینکه مسئولين بايد تلاش كنند مطالبات اين مردم نازنين و ولايتمدار كه با همه سختی ها در حمايت از انقلاب به خيابان می آيند و از کشورشان حمایت می کنند پاسخ در خور و عملگرايانه بدهند افزود: اين مردم سرمايه های اين انقلاب و مايه وحشت دشمنان اين سرزمين هستند.
وی خاطرنشان کرد: مسئولين فراموش نكنند كه اين جايگاه را همين مردم به آنان داده اند و مسلما هيچ توقعی از مسئولين بی جا نيست.
 

نظر شما