نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31670  |  
تاریخ انتشار : 1396-12-06 19:23
حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ظهرامروز از دانشگاه صنعتی بیرجند بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دانشجو پرس ، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در ابتدای بازدید از دانشگاه صنعتی بیرجند با حضور بر سر مزار شهدای گمنام دانشگاه با مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

 

وی در ادامه از سلف سرویس، کتابخانه و خوابگاههای دانشگاه بازدید و با دانشجویان و مسئولان دانشگاه گفتگو کرد.

 

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس در پایان در جلسه ای با اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه صنعتی بیرجند با بیان اینکه امسال برای بودجه در مجلس اقدامات خوبی صورت گرفته است، گفت: تبعیض و فساد یکی از مشکلات بودجه کشور است که در بودجه سال جاری به آن توجه ویژه شده و تلاش شده تا با فساد و تبعیض مبارزه شود.

 

حجت الاسلام عبادی گفت: در این زمینه در بودجه پیش بینی شده که افرادی که در حال حاضر حقوق پایینی دریافت می کنند سال آینده از درصد بالاتری از افزایش حقوق و کسانی که حقوق بالا دریافت می کنند از درصد پایین تری برخوردار باشند.

 

وی با بیان اینکه 500 میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی برای آبرسانی به خراسان جنوبی اختصاص یافته است، گفت: در حال حاضر بسیاری از روان آب ها در استان به هدر می رود که باید برای جلوگیری از هدررفت آب جلوی آنها هم گرفته شود. 

 

حجت الاسلام عبادی گفت: امسال به بودجه مجلس اعتباری بالغ بر 9 میلیارد تومان افزوده شده است که امید است با این افزایش برخی از مشکلات دانشگاه برطرف شود.

 

 

 

 

نظر شما