نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31734  |  
تاریخ انتشار : 1396-12-10 13:26
مانند دربی‌های گذشته در هشتادوششمین بازی استقلال و پرسپولیس هم بازار سیاه بلیت‌فروشی در اطراف ورزشگاه وجود دارد.

به گزارش دانشجو پرس به نقل از تسنیم، هشتادوششمین شهرآورد پایتخت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس از ساعت 15:45 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد که برخی حواشی آن را در زیر می‌خوانید:
*از سوی مسئولان بلیت‌فروشی ورزشگاه اعلام شد که بلیت‌های طبقه پایین ورزشگاه تمام شده است و هواداران برای حضور در ورزشگاه باید بلیت‌های طبقه دوم را تهیه کنند.
* مانند شهرآوردهای گذشته بازار سیاه بلیت‌فروشی اطراف ورزشگاه به‌راه افتاده و بلیت‌های 15 و 20 هزار تومانی به‌مبلغ 40 تا 50 هزار تومان فروخته می‌شود.
*شور و حال خاصی بین هواداران دو تیم در اطراف استادیوم ایجاد شده و هواداران استقلال و پرسپولیس کری‌های خاصی بین خودشان ایجاد کردند و تیم مورد علاقه خود را تشویق می‌کنند.
*نسبت به شهرآورد 85 باجه‌های بلیت‌فروشی روند بسیار خوب و آرامی دارد و هواداران بدون هیچ ازدحام و مشکلی برای تهیه بلیت اقدام می‌کنند.
*در فاصله تقریباً 5 ساعت مانده به آغاز بازی، حضور پرشور هواداران سرخابی برای تماشای این مسابقه به‌چشم می‌خورد. در حال حاضر حدود 15 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند و رفته رفته بر تعداد آنها اضافه می‌شود.
*ماشین‌ها و موتورسیکلت‌های نیروی انتظامی جلوی در ورزشگاه آزادی مستقر هستند تا از هرگونه درگیری احتمالی جلوگیری کنند.
*بازار فروش پرچم و بوق در بیرون و داخل ورزشگاه حسابی داغ است و بساط‌فروش‌ها از ساعت 8 صبح جلوی در ورزشگاه آزادی مستقر شده و امید زیادی دارند تا امروز حسابی کاسبی کنند.
*بین تماشاگران نوجوانان زیادی به‌چشم می‌آیند که با توجه به تعطیلی مدارس خود را به ورزشگاه آزادی رساندند.
*کری‌های هواداران دو تیم به‌هنگام ورود به ورزشگاه در نوع خودش جالب و البته بدون تنش است.
*یکی از دست‌فروش‌‌ها در یک ابتکار جالب ماسک صورت سرخابی را هم تهیه کرده و در اختیار تماشاگران قرار می‌دهد.
*بوفه‌های ورزشگاه آزادی کاملاً مجهز از ساعت 8 صبح باز شده و همچنان مشتریان خاص خودش را دارد.

انتهای پیام/*

نظر شما