نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31770  |  
تاریخ انتشار : 1396-12-23 14:30
دانشجوی معترض دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: همه دانشجویان از وضعیت سلف ابراز نارضایتی دارند و باید برای این موضوع راه حلی اندیشیده شود.

به گزارش دانشجو پرس ، یکی از دانشجویان معترض دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: غذای سلف این دانشگاه چه از لحاظ کیفیت چه از لحاظ قیمت قابل مقایسه با هیچ دانشگاهی نیست.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه قیمت هر پرس غذای این دانشگاه ۱۲۰۰ تومان است؛ اما کیفیتش به همین مقدار نیز ارزش ندارد، افزود: حجم غذا نیز به قدری کم است که هیچ دانشجویی با این مقدار سیر نمی‌شود.

وی ادامه داد: مدت هاست وضعیت سلف دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به همین منوال است و می‌توان گفت وضعیت بدتر از گذشته شده است.

دانشجوی معترض دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تصریح کرد: کیفیت غذا نیز تعریفی ندارد و دانشجو‌یان اصلا رضایت ندارند و همیشه با این مشکل در سلف دانشگاه مواجهیم؛ به طوری که دانشجویان ترجیح می‌دهند پول بیشتری پرداخت کرده و غذا از بیرون دانشگاه تهیه کنند.

فعال دانشجویی دانشگاه بیرجند اظهار داشت: وقتی به توییت‌های دانشجویان این دانشگاه نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که همه دانشجویان از وضعیت سلف ابراز نارضایتی دارند و باید برای این موضوع راه حلی اندیشیده شود.

وی با اشاره به اینکه حتی در جشنی که در دانشگاه برگزار شد، دانشجویان استندآپ کمدی با موضوع وضعیت سلف اجرا کردند، گفت: با وجود همه اعتراض ها، اما هیچکس قول پیگیری و رفع این مشکل را نداده و ما نمی‌دانیم که وضعیت سلف چه زمانی ساماندهی خواهد شد.

دانشجوی معترض دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در پایان گفت: یک روز با همه دانشجویان قرار گذاشتیم تا کسی غذا رزرو نکند؛ بلکه وضعیت سلف بهتر شود، اما هیچ اتفاقی نیفتاد و همچنان وضعیت کیفیت و مقدار غذا دچار ضعف است.

نظر شما