نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31773  |  
تاریخ انتشار : 1397-04-24 13:44
جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه های استان خراسان جنوبی در نقد عملکرد وزارت راه و شهرسازی بیانیه ای صادر کردند.
بیانیه دانشجویان انقلابی دانشگاه های استان خراسان جنوبی در نقد عملکرد وزارت راه و شهرسازی

به گزارش دانشجو پرس ، متن بیانیه جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه های استان خراسان جنوبی در نقد عملکرد وزارت راه و شهرسازی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بزرگترین مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است  ( مقام معظم رهبری )
جناب آقای آخوندی  وزیر محترم راه و شهرسازی
متاسفانه عملکرد وزرات متبوع شما در بسیاری از جهات اعم از مسکن ، راه های دریایی ، هوائی و زمینی آنچنان دچار ضعف و نقصان است که همین تعداد فراخوانی شما برای استیضاح در مجلس را می توان نشانه ای از عملکرد نادرست این وزارتخانه دانست .
اخیرا هم پس از تلاطمات ارزی ، بازار مسکن نیز درگیر سودجوئی برخی منفعت طلبان شده و افزایش ناگهانی بهای خرید و اجاره مسکن باعث نارضایتی بسیاری از مردم علی الخصوص قشر محرو م و مستضعف گردیده است .
اینکه حضرتعالی و همکاران شما در تکمیل پروژه مسکن مهر که امید بسیاری از مردم اقشار کم درآمد برای خانه دار شدن بود و حتی  مورد تاکید مقام معظم رهبری هم قرار گرفته بود نه تنها عملکرد خوبی نداشتید بلکه اظهارات مشاور شما که مسکن مهر چوپانان را به شهر آورد نشان از این دارد که عزم و اراده ای هم برای تکمیل این پروژه ها به مردم نداشتید .
این روزها همان خانه هایی که به قول مشاور شما محل سکونت چوپانان شده با قیمت های چند برابری به اجاره می رود و دیگر بسیاری ازمردم توان پرداخت اجاره آن را ندارند .
از طرفی مشکل راه های ارتباطی مردم خراسان جنوبی به حدی شده که جاده های اصلی بین شهری از سوی مردم جاده مرگ لقب گرفته و به قول نماینده محترم مردم بیرجند و درمیان و خوسف قبل از ورود به این جاده ها باید وصیت نامه خود را بنویسد .
شاید هفته ای نباشد که خبر کشته شدن تعدادی از هم استانی های ما در این جاده به گوش نرسد و تعدادی خانواده را عزادار از دست دادن عزیزانشان نکند . اما در این بین خبرها حاکی از عدم وصول مطالبات پیمانکاران دو بانده شدن جاده بیرجند – قاین می باشد که گویای این است که این پروژه ها با اینکه با جان مردم گره خورده زیاد هم مورد توجه جناب وزیر مستطاب نبوده اند .
عملکرد بسیار ضعیف وزارت راه و شهرسازی در ساخت مسکن و کنترل بازار آن و احداث جاده ها داد بسیاری از مردم را در آورده اما در این بین مجلس محترم به جای نظارت و توضیح خواستن های قطعی از وزیر محترم ، جایگاه عصاره فضائل ملت جای لابی گری های پشت پرده برای رأی آوری دوباره جناب آخوندی شده که لاجرم باید مجلس محترم را در این نارسائی ها و نقصان ها شریک دانست .
لذا از وزیر محترم راه و شهرسازی انتظار می رود از ساختمان شیک وزارتخانه سری به محله های پائین شهر یا شهرستانهای استان خراسان جنوبی زده و  مشقت تامین هزینه اجاره خانه ها که این روزها سر به آسمان می ساید و بخش مهمی از دریافتی ماهیانه مردم را می بلعد را تدبیر و مدیریت نموده و برای تعیین تکلیف راه های حادثه خیز کشور که تعدادی از آنها در استان خراسان جنوبی است اقدام جدی صورت گیرد .
دانشجویان انقلابی دانشگاه های استان خراسان جنوبی

نظرات کاربران

موافق به رفع این جاده خطرناک یاجاده مرگ
.
این کارتون عالیه ولی کاش اولش اینقد کوبنده نبود امیدوارم ازین مدل کارا زیاد انجام بدیم شاید ما دانشجویا بتونیم ی کاری برای این مردم بیچاره بکنیم.
دانشجوی دانشگاه ابن حسام بیرجند 09105482080
دانشجوی دانشگاه بیرجند. از درد سخن گفتن و از درد شنیدن با وزیر بی درد ندانی که چه دردیست....
آفرین خیلی عالیه.
بسیارعالی
موافق هستم انشاالله که درست بشه
کار از بیانیه گذشته مانیاز به یک تحول داریم
آتش بگیر تا که ببینی چه میکشم، احساس سوختن به تماشا نمیشود. لطفا محض رضای خداهم که شده یکبار بجای بیننده بودن درکنار مردم و درمیدان درکنار مشکلات مردم باشید،اگر نگران غباری که روی کت و شلوارتان می نشیند نیستید.
پیش بی درد صحبت از درد خطاست..
جدا از وزارت راه...اداره راه و شهرسازی استان باید پاسخگو باشه که چه کار مثبتی در حوزه راه و مسکن برای این استان در این مدت انجام داده..؟؟؟؟؟
جدا از وزارت راه...اداره راه و شهرسازی استان باید پاسخگو باشه که چه کار مثبتی در حوزه راه و مسکن برای این استان در این مدت انجام داده..؟؟؟؟؟
متن جامع وکاملی بود ولی به نظر من بهتره از طریق نمایندگان مجلس پیگیر استیضاح باشید.
باید دوبانده شدن محور بیرجند قاین.. در دستور کار قرار بگیرد
به امید بیداری و همدلی همه اقشار جامعه در مقابل کاخ نشینان
پول میگیرن ولی کار نمیکنند. چون بعضی از فعالین حوزه راه حق خودشکن میدونن پول زیاد گرفتن رو ولی وظیفه خودشونو نمیدونن درست و کامل کار کردن رو
دقیقا
اخرت خودرا با جاده های ایمن خراسان جنوبی بما بسپارید اقایان نماینده کاری بکنید کارستان تا کی منتظرخبرمرگ عزیزانمان باشیم.. ای که دستت میرسد کاری بکن...
بسیار خوب

نظر شما