نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31782  |  
تاریخ انتشار : 1397-10-22 19:00
رئیس دانشگاه آزاد خراسان جنوبی گفت: وظیفه داریم با مجاهدت مستمر علمی برای حفظ آرمان‌ها و دستاورد‌های انقلاب تلاش کنیم.

به گزارش دانشجو پرس،  سیدحسن هاشمی، رئیس دانشگاه آزاد خراسان جنوبی در جلسه ویژه پژوهش و فناوری با قدردانی از تلاش‌های محققانهٔ اعضای هیات علمی این دانشگاه گفت: نمایشگاهی که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزار می‌شود، فرصت ارزشمندی است برای معرفی دستاورد‌ها و موفقیت‌های علمی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ضرورت دارد که دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این نمایشگاه حضوری پررنگ داشته باشد.
هاشمی با بیان اینکه به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، کشور عزیزمان به جایگاه ارزشمندی در عرصه مختلف علمی و فناوری دست‌یافته است، افزود: وظیفه داریم با مجاهدت مستمر علمی برای حفظ آرمان‌ها و دستاورد‌های انقلاب تلاش کنیم.
دبیر هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با قدردانی از تلاش، نبوغ و خلاقیت استادان پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: اینکه دانشگاه آزاد اسلامی استان امروز ۳۰رشته در مقطع دکتری تخصصی دارد، افتخاری ارزشمند بوده که مرهون برکات انقلاب اسلامی است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند نیز با بیان گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات حوزه پژوهش و فناوری این دانشگاه گفت: برنامه‌های امسال نسبت به سال‌های قبل تمایز ویژه‌ای داشت.
محمد شریعتی افزود: فعال شدن بخش دانشجویی قدردانی از پژوهشگران برتر، فعالیت و مشارکت مرکز رشد واحد بیرجند با مسئولیت حسین بهشتی‌نژاد، برگزاری هفت سخنرانی علمی و هفت کارگاه آموزشی با هدف توسعه حوزه فناوری و دانش‌بنیان، حضور پروفسور شوستر از کشور آلمان در جمع استادان واحد بیرجند و نیز حضور فعال استان خراسان جنوبی در نمایشگاه پژوهش و فناوری کشوری سال ۹۷ از مهم‌ترین ویژگی‌ها و تمایزات هفته پژوهش امسال در واحد بیرجند است.
وی تصریح کرد: امسال در راستای برنامه‌های استانی هفته پژوهش از بین استادان واحد بیرجند طاهره فرهادیان از حوزه علوم پزشکی، جلیل جراحی از حوزه علوم پایه، مجید علی‌آبادی از حوزه مهندسی، ثقه‌الاسلامی از حوزه کشاورزی، فاطمه شهابی‌زاده از حوزه علوم انسانی، اجتماعی و هنر به ستاد استانی معرفی شدند که در ارزیابی‌های رقابتی بین دانشگاه‌های استان شهابی‌زاده به‌عنوان محقق برتر خراسان جنوبی در حوزه علوم انسانی، اجتماعی و هنر شناخته شد.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند اظهار کرد: ستاد هفته پژوهش خراسان جنوبی دقت نظر علی نخعی ارزیاب حوزه پژوهش و فناوری واحد بیرجند را شایسته قدردانی اعلام کرد.

نظر شما