نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31793  |  
تاریخ انتشار : 1397-11-08 22:33
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در انتقاد به اینکه نگاه منصفانه‌ای به طرح تحول سلامت وجود ندارد، از مدیران روابط عمومی دانشگاه‌های علوم پزشکی خواست در اطلاع‌رسانی خدمات این طرح قوی‌تر عمل کنند.

به گزارش دانشجو پرس، محمد دهقانی فیروزآبادی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، در نشست مشترک مدیران روابط عمومی واحد‌های تابعه دانشگاه‌های علوم پزشکی خراسان جنوبی گفت: تأمین سلامت مردم استان به صورت شبانه روزی کاری بسیار بزرگ است و انعکاس فعالیت‌های چنین دستگاهی بی شک چند برابر است.
دهقانی فیروزآبادی با بیان اینکه جایگاه روابط عمومی در دانشگاه علوم پزشکی متفاوت از دیگر سازمان‌ها است، افزود: روابط عمومی هنری تخصصی است که باید تمام ابعاد آن مانند تبلیغات، مخاطب شناسی و ارتباط با رسانه‌ها را مدنظر قرار دهد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه در چند سال اخیر سلامت برای اولین بار در اولویت نظام پزشکی کشور قرار گرفته است، انتقادات به طرح تحول سلامت را غیرمنصفانه دانست.
وی گفت: این طرح خدمات ارزشمندی به جامعه به ویژه در استان‌های محروم داشته و مردم از این طرح بهره‌مند شده اند.
دهقانی فیروزآبادی با اشاره به حمایت رهبر انقلاب از این طرح در دیدار با هیئت وزیران و سفارش به انعکاس خدمات آن گفت: اگر خدماتی که ارائه می‌شود، اطلاع رسانی مناسب نداشته باشد، قسمت مهمی از آن ابتر می‌ماند.
وی در ادامه سخنان خود با تأکید بر ضرورت همراهی، همدلی و همکاری مدیران حوزه‌های مختلف با روابط عمومی افزود: اگر مدیران درک درستی از جایگاه روابط عمومی نداشته باشند، کار‌های این حوزه دچار چالش و اختلال می‌شود.
رئیس دانشگاه با اشاره به اینکه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران قرار گرفته ایم گفت: در شرایط ویژه‌ای قرار گرفته ایم و تلاش تمام استکبار بر این است که کشور را دچار مشکل کنند.
وی با بیان اینکه ما به عنوان سربازان این نظام مقدس اسلامی وظیفه داریم برای پیشرفت و رشد آن هرکاری که در توان داریم انجام دهیم افزود: امیدوارم خدمت به مردم را جدی‌تر ادامه بدهیم.
گفتنی است پیش از صحبت‌های رئیس دانشگاه، مسئولان روابط عمومی واحد‌های تابعه دانشگاه به بیان مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.

نظر شما