نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31815  |  
تاریخ انتشار : 1397-11-24 18:29
بسیج دانشجویی خراسان جنوبی طی نامه‌ای از شهردار بیرجند برای پاسخگویی بی‌واسطه به مردم در مصلی نماز جمعه بیرجند دعوت کرد.

به گزارش دانشجو پرس، بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند، طی نامه‌ای از محمدعلی جاوید، شهردار بیرجند خواست برای بهبود خدمت رسانی به مردم و تلاش برای رفع موانعی که موجب سلب آسایش و آرامش شهروندان شده است، در جمعه ۲۶ بهمن در مصلای نمازجمعه بیرجند حاضر شده و بدون واسطه مشکلات مردم را بشنود.
در این نامه آمده است:
ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم پاسخگویی مستقیم و بدون واسطه مسئولین به نیاز‌ها و مشکلات مردم و از آنجا که بهبود کیفیت خدمات رسانی به شهروندان و تلاش برای رفع موانعی که موجب سلب آسایش و آرامش شهروندان شده است، همه بخشی از کارویژه‌های خدمات عمومی شهردای است؛ لذا بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند از شما دعوت به عمل می‌آورد تا در میز خدمتی که در مصلی بیرجند، مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ همزان با نماز عبادی سیاسی جمعه برپا شده است، حضور بهم رسانید و در خصوص اقدامات و عملکرد مجموعه تحت امرتان پاسخگو باشید.
گفتنی است؛ هفته گذشته مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در میز خدمت در مصلای نماز جمعه حاضر شد و به سوالات مردم پاسخ داد.

نظر شما