نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31166
تاریخ انتشار: 1396-09-26 13:43
یادداشت دانشجویی/
هیاهویی برای هیچ!
در همین ابتدا چند سوال ذهن همه ما را درگیر می‌کند! اول اینکه چرا چنین فردی با سابقه تخریب نظام و انقلاب، اینطور آزادانه در زیر سایه همین انقلاب به شایعه پراکنی و اتهام پراکنی به اصل نظام مشغول است و به عنوان استاد دانشگاه افکار فاسد خود را با دانشجویان این کشور به اشتراک می‌گذارد؟

به گزارش خبرنگار دانشجو پرس، یکی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند پس از سخنرانی پرحاشیه صادق زیبا کلام در این دانشگاه، یادداشتی به شرح زیر به این پایگاه خبری ارسال کرد:
 
هفته گذشته شاهد حضور دکتر صادق زیباکلام در جلسه ای با موضوع "ادعا نامه ایران علیه امریکا" در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بودیم، جلسه ای که از نامش پیدا بود که هدفش از برگزاری آن تطهیر چهره جنایتکار امریکا و برداشتن اتهامات این کشور خبیث در رابطه با میهن عزیزمان ایران بود.
 
در همین ابتدا چند سوال ذهن همه ما را درگیر می‌کند! اول اینکه چرا چنین فردی با سابقه تخریب نظام و انقلاب، اینطور آزادانه در زیر سایه همین انقلاب به شایعه پراکنی و اتهام پراکنی به اصل نظام مشغول است و به عنوان استاد دانشگاه افکار فاسد خود را با دانشجویان این کشور به اشتراک می‌گذارد؟ آیا این فرد مصونیت قضایی دارد که اینقدر راحت قوه قضاییه را به سخره می‌گیرد؟
 
از همه اینها که بگذریم چه می‌شود که دانشگاه با دعوت چنین فردی موافقت میکند درحالی که جلسه سخنرانی استاد حسن عباسی را در همین دانشگاه لغو می‌کند؟ آیا حرف‌های حسن عباسی باعث تشویش دانشجویان می‌شد یا گزافه گویی های صادق زیباکلام علیه نظام؟
 
اما خدا را شاکریم که بوی تعفن سخنان او هرگز تاثیری بر حق گویان ندارد و «عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد». در این جلسه همه شاهد بودند که این طرز فکر چه محتوای پوچی دارد که صاحبان این اندیشه را مجبور به حمایت از جنایات امریکا علیه کشورشان میکند تا مگر بتوانند با جو سازی و حرف‌های شعارگونه خود کمی اب را برای ماهیگیری خود گل آلود کنند.
 
افرادی که حتی روی کشورشان غیرت ندارند و دیاثت خود را در سخنان خود نمی‌توانند بپوشانند (از کوزه همان برون تراود که در اوست)، زیباکلامی که خود میگوید از باخت تیم‌های کشورش در تمام زمینه ها خوشحال میشود انتظاری غیر از این موضع گیری‌ها نمیرود. در نهایت اگر از من بپرسید میگویم محتوای جلسه تقریبا هیچ بود و هیاهویی برای هیچ!
 
جلسه ای که برای خالی کردن عقده های عده ای معلوم الحال بود که از محتوی کلیپ‌های پخش شده در جلسه مانند کلیپ‌های فتنه گران و سران فتنه و جنبش سبزی که خیانت‌شان علیه مردم و نظام بر کسی پوشیده نیست.
 
جلسه‌ای که حتی از حمایت از ال سعود و اسرائیل هم دریغ نکرد!
 
یادداشتی از دانشجوی فعال دانشگاه علوم پزشکی بیرجند سیدمهدی عابدیان
انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط «دانشجوپرس» نیست و این رسانه صرفاً منعکس کننده نظرات گروه‌ها و فعالین دانشجویی است.

نظر شما