نمایش 1 - 10 از 240
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
یادداشت/رسول هادی‌پور
معاون طرح و برنامه سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور طی یادداشتی با اشاره‌ای گذرا به فرصت‌ها و تهدیدات چهار دهه گذشته انقلاب اسلامی سال‌های پیش رو را فرصتی برای بلوغ انقلاب دانست.
یادداشت دانشجویی/
حال جای شگفتی است که افراد معلوم‌الحالی به خود اجازه توهین به شهدا را می‌دهند و یا فتوای نصب عکس این شهدای معزز را در اماکن خاص صادر می‌کنند!
یادداشت دانشجویی/
سید احسان حسینی
این سروصداها ، ناجی این روزهای اصلاح طلبان نخواهد بود . واقعیت است که اصلاح طلبان تا وقتی که حقیقتشان را برای مردم روشن نکنند و مرز خود را با مردم و انقلاب مشخص نکنند ، باید به این شرایط عادت کنند .
یادداشت دانشجویی/
امیرحسین سرویها
با کمال تاسف شاهد اقداماتی از سوی برخی مسئولین هستیم که نه تنها کمکی به پرورش روحیه تلاشگری،نظم،فداکاری یا روحیه مطالبه گری در دانشجو نمیکند بلکه سعی در سرکوب آن دارد.
یادداشت دانشجویی/
سید مهدی عابدیان
در همین ابتدا چند سوال ذهن همه ما را درگیر می‌کند! اول اینکه چرا چنین فردی با سابقه تخریب نظام و انقلاب، اینطور آزادانه در زیر سایه همین انقلاب به شایعه پراکنی و اتهام پراکنی به اصل نظام مشغول است و به عنوان استاد دانشگاه افکار فاسد خود را با دانشجویان این کشور به اشتراک می‌گذارد؟
یادداشت/ کیومرث یزدان‌پناه
عضو هیات علمی و استاد ژئوپلیتیک دانشگاه تهران از کشورهای اسلامی خواست برای حمایت از بیت‌المقدس اولین گام را برای استقرار دفتر مرکزی سازمان همکاری‌های اسلامی (OIC) در قدس شریف بردارند.
یادداشت دانشجویی/
ابوالفضل رمضانی
مهمترین آفت دانشجویی دغدغه مند نبودن است و در این صورت منفعل ترین محافظه کارترین و بی ثمرترین دوران زندگی را باید سپری کند پس مراقب باشیم این آفت وارد جامعه ی دانشجویی نشود.
یادداشت دانشجویی/
سجاد استیری
دانشگاه‌های امروز از دانشجویانی پرشده که نمی‌توانند آزادانه بیندیشند، نمی‌توانند آزادانه بیان کنند و حتی اگر نظراتشان هم بیان کردند گوش شنوایی نیست که آن‌ها را بشنود و عمل کند، با اینکه در همه جای دنیا مبدأ تحقیقات برای تحولات صحیح اجتماعی دانشگاه است.
حسین شریعتمداری
شخص یا جریانی را در نظر آورید که مواضع پسندیده و مردمی دارد و تمام تلاش خود را در خدمت به خلق‌الله، دفاع از محرومان، مقابله با ستمگران و دشمنان ملت و... به کار می‌گیرد.
یادداشت/ محمدرضا آبدار
وجود تشکل‌های فعال دانشجویی در میان دانشجویان همواره یکی از علل پایداری و تأثیرگذاری حرکت‌های دانشجویی بوده است، بسیج دانشجویی هم به عنوان یک تشکل فعال در میان تشکل‌های دانشجویی دو امتیاز ویژه دارد، بسیجی و دانشجویی بودن.

صفحه‌ها