نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30660
تاریخ انتشار: 1396-07-25 12:01
شب گذشته نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان از دانشگاه بیرجند بازدید کرد و بهمراه رئيس دانشگاه بيرجند و مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان؛ با جمعي از دانشجويان خواهر و برادر اين مركز آموزش عالي ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش خبرنگار دانشجوپرس، شب گذشته حجت الاسلام عبادي نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان از دانشگاه بیرجند بازدید کرد و بهمراه دکتر خلیل خلیلی رئيس دانشگاه بيرجند و حجه الاسلام جعفری مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان؛ با جمعي از دانشجويان خواهر و برادر اين مركز آموزش عالي ديدار و گفتگو كرد.

 

حجت الاسلام عبادي رئيس مجمع نمايندگان خراسان جنوبي در مجلس از حوزه بسيج دانشجويي دانشگاه بيرجند و دفتر اتحاديه انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه بيرجند نیز بازدید کرد.
 
 
وی در ادامه به همراه رئيس محترم دانشگاه بيرجند از سلف غذاخوري دانشجويان سرکشی کرد و همراه با دانشجویان در سلف دانشگاه غذا خورد و پای صحبت‌های آنها نشست.
 
 
 رئيس مجمع نمايندگان خراسان جنوبي، رئيس محترم دانشگاه بيرجند و مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان از خوابگاه سرو يك بازدید کردند و در ديداری صميمي با جمعي از دانشجويان خواهر و برادر اين مركز آموزش عالي ديدار و گفتگو كرد.
 
انتهای پیام/

نظر شما